Iran

رادوشوویچ: پرسپولیس حرفش را در زمین می‌زند

بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با ایرنا، با اشاره به از سرگیری مجدد مسابقات لیگ برتر ایران، گفت: باید در این باره تصمیم منطقی گرفته می‌شد و فکر می‌کنم ادامه لیگ کار درستی باشد. از این موضوع بسیار خوشحال هستیم و برای شروع مجدد مسابقات لحظه‌شماری می‌کنم.

وی در رابطه با اینکه خیلی‌ها اعلام کردند با فشار پرسپولیس لیگ ادامه پیدا کرد، افزود: بهتر است به خیلی از صحبت‌ها توجهی نکرد. پرسپولیس در این سال‌ها ثابت کرده که بهترین تیم ایران است و در زمین فوتبال خودش را ثابت کرده است. بهتر است دیگر این صحبت‌ها مطرح نشود و هر کس هم حرفی دارد در زمین مسابقه بزند. کسانی که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند، بدانند سلامت جامعه برای ما هم حائز اهمیت است. ایران را کشور خودم می‌دانم و امیدوارم به زودی همه مردم در سلامت کامل به زندگی ادامه دهند اما باید به قوانین احترام گذاشت.

رادوشوویچ تاکید کرد: سلامت مردم از همه چیز مهم تر است اما وقتی اوضاع نسبت به قبل بهتر شده و نمی‌دانم چرا هنوز افرادی هستند که در مورد فوتبال اظهار نظرهای غیرکارشناسانه انجام می‌دهند.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط خودش، گفت: مدتی که در کرواسی بودم تمرینات خوبی را انجام دادم. زیر نظرم پدرم تمرینات تاکتیکی و زیر نظر مربی بدنساز هم تمرینات بدنسازی را انجام دادم و حتی نسبت به قبل هم آماده‌تر هستم و همانگونه که گفتم برای آغاز مسابقات لحظه شماری می‌کنم.

وی در مورد مطالباتش گفت: مسوولان باشگاه قول دادند در بازگشت به ایران این موضوع را حل می‌کنند و فکر نکنم از این بابت مشکلی وجود داشته باشد.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه یحیی گل‌محمدی اعلام کرده بازیکنان حق ندارند خود را از الان قهرمان لیگ بدانند، گفت: درست است. هنوز ۹ دیدار حساس باقی مانده و باید با حریفانی بازی کنیم که در خطر سقوط هستند. این موضوع کار ما را به مراتب سخت‌تر می‌کند. به طور حتم فلسفه ما تا آخرین بازی یک چیز و آنهم پیروزی است.

Football news:

Angel Di Maria: I'm Glad I didn't move to Barca in 2017. I am happy at PSG
The wife of a Serbian from galaxy called for shooting rioters
Modric on how Mourinho criticised Ronaldo: Cristiano almost cried at half-time
Giorgio Chiellini: I came close to leaving Juve twice: to Real Madrid in 2010 and to Manchester City in 2011
Herrera on Neymar and Mbappe: PSG don't sell stars, they buy them
Enrique on the 2015 Champions League final: Told the team: the Worst thing that can happen is to be a Juve player in a match against Barca
Gladbach shows how the concepts of Cruyff and Guardiola can be applied