Iran

رسول‌پناه: استعفا نداده‌ام

مهدی رسول‌پناه در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خبر استعفایم شایعه بود و از آنانی که به شیوه‌های مختلف بدنبال تخریب مدیریت هستند و با این کار در حقیقت به پرسپولیس ضربه می‌زنند دعوت می‌کنم که کینه‌ها را کنار گذاشته و آرامش باشگاه و تیم را بر هم نزنند. همچنین تقاضا داریم که هواداران عزیز هوشیار باشند و اسیر شایعات و جوسازی‌ها نشوند تا همانند بازیکنان، سرمربی و مدیریت تیم در کنار هم با اتحاد به سوی آینده‌ای درخشان‌تر حرکت کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: برخی عنوان کرده‌اند که من به شرط آوردن چند میلیارد، به هیات مدیره اضافه شده‌ام و این سخنان شایعه است و هرگز چنین بحثی مطرح نبوده و ساخته ذهن افرادی است که نمی‌دانم به دنبال چه هستند. هر آنچه در توانم باشد برای پرسپولیس انجام می‌دهم، همانطور که انجام داده‌ام اما اینها شرطی برای ورودم به هیات مدیره نبوده است.

او ادامه داد: در حال حاضر امور مهم مختلفی را در باشگاه پیگیری می‌کنیم که پرونده‌ بدهی‌های باشگاه به مربیان و بازیکنان خارجی سابق مهمترین آنها است. پرونده‌های طلبکاران خارجی را به دقت بررسی می‌کنیم و منافع باشگاه را در نظر داریم تا با توجه به ضوابط فیفا در هر پرونده، اقدامات حقوقی لازم را انجام دهیم. به غیر از پرونده‌های باشگاه در فیفا، درگیر چند پرونده بدهی و مسایل مالی دیگری هستیم که باعث به وجود آمدن شایعاتی هم شده است. تلاش ما این است که این پرونده‌ها را اولویت‌بندی کرده و در اولین فرصت ممکن پول طلبکاران را پرداخت کنیم.

رسول پناه درخصوص آخرین وضعیت انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه یادآور شد: در این هفته‌ها به همراه اعضای هیات مدیره هر روز، حتی روزهای تعطیل در باشگاه هستیم تا اصلاح امورات باشگاه روی زمین نماند اما با این حال انتخاب مدیرعامل اجتناب‌ناپذیر است و فکر می‌کنم در همین روزها مشخص شود.

وی یادآور شد: با برخی بازیکنان جلسات و صحبت های خوبی داشتیم و در روزهای آینده نیز با سایر بازیکنان هم نشست خواهیم داشت. محور صحبت‌های ما با بازیکنان مالی نبود و به جهت این بود که همه با هم و در کنار یکدیگر کمک کنیم تا شرایط باشگاه را بهبود بخشیم. در حال حاضر نیز همه بازیکنان در سلامت کامل هستند و تمرینات‌ را زیر نظر مربیان و در شرایط قرنطینه ادامه می‌دهند. سرمایه بزرگ ما همین بازیکنان هستند و همیشه حامی آنها خواهیم بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره گمانه‌زنی‌هایی که برای ادامه لیگ مطرح می‌شود، تصریح کرد: ما به هیچ وجه ازحق‌ خود کوتاه نمی‌آییم. به هرشکلی که بخواهند برای ادامه لیگ برنامه ریزی کنند ما حاضر به بازی هستیم، چون ما بهترین تیم لیگ بوده و هستیم‌ و به امید خدا و با حمایت هواداران با اقتدار قهرمان خواهیم شد. در این میان طبیعی است که رقبای ما بخواهند لیگ نیمه‌تمام بماند.

Football news:

Madness in Frankfurt: Eintracht 34 times hit the goal, but almost lost (saved 9 minutes before the whistle)
Real Madrid extended the contract with Casemiro until 2023 (Marca)
Teddy Sheringham: Pogba needs to leave for Manchester United to buy someone with the right mentality
In France, 400 fans came to watch illegal football. After the goal, they ran onto the field
Solskjaer on ighalo's loan: I Hope he can finish what he started, maybe by winning a trophy with Manchester United
Mueller on Alfonso Davis: The Munich runner constantly steals the ball from the opponent
Favre about 0:1 with Bayern: Borussia deserved a draw