logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

شگرد خودروسازان برای مقابله با ارزانی خودرو+جدول

صراط:

این روزها در بازار خرید و فروش خودرو معامله‌ای انجام نمی شود و همه خریداران تمایلی به خرید خودرو ندارند. البته روند کاهشی قیمت خودرو در طول ماه‌های اخیر نقش زیادی در تردید خریداران برای خرید خودرو داشته است. از آن طرف گویا خودروسازان تمایلی به روند کاهشی قیمت ها ندارند و به نوعی با کاهش عرضه مانع ارزانی خودرو  در بازار شده اند.

به گزارش تسنیم در یک هفته اخیر روند کند فاکتور کردن خودروها و کاهش عرضه محصولات عاملی شده تا نمودار قیمت خودرو مسیر افزایشی را طی کند به نحوی که که سمند ال ایکس امروز به ۷۸ میلیون تومان رسید. این در حالی است که قیمت این خودرو در هفته گذشته ۷۲میلیون تومان بود.علاوه بر این پراید نیز امروز ۴۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده در حالی که این خودرو هفته گذشته ۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود.

تغییرات قیمتی ۱۰ روزه گذشته قیمت برخی از محصولات ایران خودرو و سایپا در بازار:

جدول/ شگرد خودروسازان برای مقابله با ارزانی خودرو

جدول/ شگرد خودروسازان برای مقابله با ارزانی خودرو

Themes
ICO