logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

سردار سلیمانی مانند نگینی درخشان در خاورمیانه می درخشد/آمریکا مجبور به ترک منطقه است

نماینده‌ای که ۵۰ تومان رای می‌خرد، رای خود را به یک سفر می‌فروشد/ عده‌ای رای خود را ارزان می‌فروشندنخست‌وزیر سوریه در دیدار با اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوراز اعطای بالاترین نشان و مدال افتخار به مقام شهید سردار سلیمانی از سوی بشاراسد رییس‌جمهوری سوریه خبر داد.

به گزارش «تابناک»؛ عماد خمیس، نخست وزیر سوریه،  با اعلام این خبر  در نشست مشترک هیئت‌های عالیرتبه ایران و سوریه گفت: اعطای این نشان حاکی از محبت فراوان رییس جمهور سوریه نسبت به سردار سلیمانی و برادران خود در جمهوری اسلامی ایران است.

یک عضو هیات رییسه مجلس با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی مانند نگینی درخشان در خاورمیانه می درخشد، اظهار کرد: اعطای بالاترین نشان افتخار سوریه به سپهبد شهید سلیمانی نشان از اقتدار و ایمان و اطاعت پذیری محض ایشان از مقام عظمای ولایت دارد.

بهروز نعمتی در گفتگو با تابناک با اشاره اعطای بالاترین نشان افتخار سوریه به سپهبد شهید سلیمانی گفت: این ها نشان از اقتدار، ایمان و اعتقاد قلبی سردار سلیمانی و اطاعت پذیری محض ایشان از  مقام عظمای ولایت دارد که امروز شهید سردار سلیمانی به عنوان یک نگین درخشان در خاورمیانه می درخشد.

 وی افزود: آمریکایی‌ها با ترور دولتی سردار سلیمانی آن هم به فرمان فرد نابخردی مثل ترامپ فکر کردند که می توانند حرکت بسیار عظیم و بزرگ این شهید بزرگوار را در منطقه تحت الشعاع قرار داده و متوقف کنند حال این که سردار سلیمانی فقط یک فرد نبود بلکه امت واحده ای بودکه توانست ملت های مختلف را کنار هم جمع کند.

نماینده تهران ادامه داد: امروز همان ارادتی که مردم ایران به سردار سلیمانی دارند را میتوان در لبنان سوریه فلسطین عراق افغانستان و یمن دید. این از اقتدار ایشان نشات می‌گیرد که نه تنها یک ژنرال بود که به عنوان متفکر واقعی انقلابی و فرهنگی توانست تحولات بزرگی را در خاورمیانه ایجاد کند.خطی که علی رغم خیال خام آمریکایی متوقف نشد و با رفتن شهید سلیمانی صاف تر و پررنگ تر شد.

نعمتی تاکید کرد: امروز سردار سلیمانی فقط قاسم سلیمانی نیست چون قاسم های سلیمانی متولد شدند که حاضرند بصورت استشهادی راه شهید سلیمانی را طی کنند ابن بار هم همچون گذشته  آمریکایی‌ها اشتباه بزرگ ، استراتژیک و تاکتیکی انجام دادند .

وی با اشاره به موشک باران پایگاه های آمریکایی در عراق گفت: انتقام سخت فقط از ناحیه ایران نیست. در تمام نقاط دنیا که سردار سلیمانی در بین قلوب مردم رخنه کرده این انتقام سخت گرفته می شود.

این عضو هیئت رئیسه مجلس همچنین با اشاره به فشارهای موجود به رییس جمهور آمریکا گفت: ترامپ در شرایطی دستور ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی را داد که با دو موضوع مهم انتخابات و استیضاح مواجه بود، او برای فرار از این مخمصه دست به قمار بزرگی کرد اما در باتلاق سنگینی فرو رفت که هر لحظه می تواند او را به پایین بکشد.

وی با یادآوری این نکته که  همواره آمریکایی‌ها به دنبال جلوگیری از بیدار شدن ملت‌های اسلامی بودند، افزود:  آمریکایی ها می‌خواستند با شهادت سردارسلیمانی جلوی این بیداری را بگیرند اما با این اقدام ملت ها را بیدار کرده و خودشان هم مجبورند منطقه را ترک کنند چون دیگر ملت ها حاضر به حضور و پذیرش آمریکایی ها نیستند.

به گفته نعمتی بیشتر مردم دنیا میداند  ترامپ آدم دیوانه ای است که بسیاری از حرف‌ها و اقداماتش تحت تاثیر  مشاورانش است، او فقط بلوف می زند و ‌و در نهایت هیچ غلطی نمی تواند انجام دهد.

Themes
ICO