Iran

سرمربی شهرخودرو: فردا روز سختی را برای استقلال رقم می‌زنیم

سهراب بختیاری زاده چهارشنبه شب در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال استقلال تهران در مشهد افزود: خیلی خوب تمرین کرده‌ایم و تلاش و تفکر حرفه‌ای بازیکنان ما به گونه ای است که فردا  با بردن تیم استقلال تا اندازه‌ای بتوانیم جبران امتیازات از دست رفته دو بازی قبل را بکنیم و شانس گرفتن سهمیه را که برای ما مهم است بیشتر کنیم. 

وی با اشاره به بازی هفته گذشته شهرخودرو مقابل تیم صنعت نفت آبادان هم گفت: در آن بازی می‌توانستیم پیروز باشیم اما در لحظات پایانی روی یک اشتباه امتیازات را تقسیم کردیم. اما هیچ چیزی از ارزش ها و بازی خوب تیم ما کم نمی کند. من اعتقاد به کار تیمی دارم و همه بازیکنان برای ما مهم هستند در بازی قبل چهار ، پنج بازیکن اصلی خود را نداشتیم اما در بازی فردا شرایط ما خیلی خوب است. 


 مربی تیم فوتبال استقلال تهران هم گفت: فردا با تیم بسیار خوب و هماهنگ شهرخودرو که امسال در مسابقات بازی‌های خوبی ارائه کرده است بازی داریم ما از این تیم شناخت کافی داریم و با توجه به آنالیزی که داشتیم بر روی نقاط مثبت و منفی این تیم آگاه هستیم.

مجید نامجو مطلق افزود: با توجه به اینکه بازی ها پشت سرهم است فرصت تمرین کردن نداریم اما بازیکنان توجیه شده هستند. 

وی با بیان این که کسب سه امتیاز فردا خیلی می‌تواند به ما کمک کند تا در رده بندی جدول شرایط خوبی داشته باشیم افزود: به طور قطع بازی سختی پیش رو خواهیم داشت و فردا یک بازی مهم و حساسی خواهد بود. 

نامجومطلق با اشاره به وضعیت داوری‌ها هم گفت: یکی از تیمهایی که از داوری‌ها متضرر شده است استقلال است که در صدر متضرر شدن قرار دارد و در خیلی از بازی ها به خاطر اشتباهات داوری ضرر کردیم. 

وی گفت: بهتر این است تیم های بالا و پایین جدول تمرکز خود را روی ارائه فوتبال خوب بگذارند تا در زمین نتیجه خوب بگیریم و دنبال تحت تاثیر قرار دادن داور نباشیم.
او در خصوص وضعیت مصدومان و محرومان استقلال در بازی مقابل شهر خودرو افزود: فقط آرش رضا وند محروم است و بازیکن مصدوم نداریم.
الان شرایط بازیکنان ما نسبت به چند هفته قبل که درگیر کرونا بودند، خیلی خوب است. زحمات کادر بدنسازی تبم هم باعث شده که بازیکنان در شرایط خوبی باشند و همین امر باعث شد تیم خوب و پرستاره سپاهان را با وجود ۱۰ نفر شدن شکست دهیم.
تیم‌های فوتبال شهر خودرو و استقلال تهران ساعت ۲۰ فردا در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد به میدان می‌روند.
هم اینک تیم استقلال در رتبه دوم و شهرخودرو در رتبه پنجم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارند.

Football news:

You can just kill us. Bilic was removed for arguing with the referee in the match with Everton
Nuno confirmed the departure of Jota: Liverpool will get a great player and guy
Hames scored his debut goal for Everton in his second game at the club
Bale's talent is unique, but he never became the main one in Real Madrid. Ronaldo, laziness and Perez's patronage are to blame
Zidane on Bale's departure: what he achieved at Real Madrid is phenomenal. I wish him all the best
The same Royal rabona-assist from Levandovsky: great orientation, perfect execution, smart twist in the right place
Koeman told 21-year-old midfielder Puig that he does not count on him (RAC1)