logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

تردد در مرزهای چذابه و شلمچه روان و تحت کنترل است

سردار پاکباز در گفت و گو با خبرنگار مهر، گفت: با توجه به ازدحام جمعیت در گیت های خروجی پایانه مرزی شلمچه و چذابه تمهیدات لازم  برای تسهیل تردد زائران دیده شده و تردد به صورت روان و در امنیت کامل در حال انجام است.

فرمانده مرزبانی خوزستان افزود: روز گذشته به دلیل نبود وسایل نقلیه کافی در آن سوی مرز  پذیرش زائران با کندی مواجه شد که طی یک جلسه هماهنگی با فرماندهان مرزبانی عراق و مسئولین پایانه شلمچه و الشیب عراق و همچنین پیگیری های سایر مسئولین استان خوزستان بیش از ۱۵۰ دستگاه اتوبوس برای جا به جایی زائرین از مرز تا نجف راهی عراق شد که موجب کاهش ازدحام و تسهیل تردد زائران شد.

وی تصریح کرد: تمهیدات امنیتی لازم در راستای برقراری امنیت زائرین اربعین حسینی دیده شده است و مرزبانان خوزستان با تمام قوا مشغول خدمات رسانی هستند.

خاکباز  گفت: از ابتدای امروز شاهد آغاز موج بازگشت زائران از کربلای معلی بودیم که پیش بینی های لازم جهت پذیرش انها دیده شده است.

سردار پاکباز در پایان بیان کرد: زائران حسینی در پایانه های مرزی با ماموران ما کمال همکاری را انجام بدهند و با مدارک کامل و قانونی به دروازه های مرزی مراجعه کنند تا ان شاء الله تاخیری در سفر آنها پیش نیاید.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO