Iran

ترور شهید «فخری زاده» سرعت سقوط اسراییل را بیشتر می‌کند

لطف‌الله سیاهکلی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به ترور شهید «فخری زاده» اظهار کرد: متأسفانه ما با دشمنان لجوج و خیره سری همچون آمریکا و اسرائیل و اذنابشان در اروا روبرو هستیم.

وی افزود: این دشمنان از سال ۵۷ تا به امروز استقلال طلبی ملت ایران را مخالف منافع خود دیده و این منافع را در خطر می‌بینند و برای همین شاهد دشمنی بیش از ۴۰ ساله آنها با این ملت هستیم.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک اضافه کرد: کشور در این ۴۲ سال توانسته به استقلال اقتصادی و صنعتی دست یابد و در این مسیر استقلال سیاسی خود را با قدرت و بدون وابستگی حفظ کرده است.

وی اضافه کرد: این استقلال با مدیریت هوشمند امام راحل (ره) و مدیریت هوشمندانه رهبر انقلاب بدست آمده و تمام پارادایم‌های مدیریتی دنیا را تغییر داده و به دنیا ثابت کرده که دیگر نیاز نیست که برای حرکت رو به جلو به یکی از دو بلوک شرق و یا غرب وابسته باشیم.

سیاهکلی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران، دنیا را از دو قطبی خارج کرد و این امر اتفاق بزرگی است که طبیعتاً ملت‌های آزاده دنیا از آن درس خواهند گرفت.

وی گفت: مهمتر از همه این است که نظام همچنان بر شعارهای اولیه خود در طی این ۴۲ سال پایبند است و این اتفاق منحصر به فردی است که نظامی پس از ۴۲ سال از شعارهای اولیه خود نه تنها فاصله نگرفته بلکه مردم روز به روز بر این شعارها که استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است پایبند هستند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک ادامه داد: نباید در این بین نقش مقام معظم رهبری و اشرافیت ایشان بر کشور و انقلاب را در جلوگیری از انحراف انقلاب نادیده گرفت.

وی تصریح کرد: حال در این میان دشمن با شناختی که از ملت بدست آورده راهکار شکست انقلاب را در انجام حرکات موذیانه و ذلیلانه دیده است.

ترور در همه جا نمایش ترس و از روی استیصال است

سیاهکلی اضافه کرد: ترور در همه جا نمایش ترس و از روی استیصال است و در هیچ کجای دنیا از ترور به عنوان مؤلفه اقتدار یاد نمی‎‌کنند.

وی ادامه داد: اشتباه بزرگ‌تر دشمن در این است که تصور می‌کند پیشرفت کشور وابسته تنها این افراد است در صورتی که تمام این اندیشمندان با کادرسازی که انجام داده‌اند اجازه نمی‌دهند حرکت قطار کشور از سرعت باز به ایستد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک گفت: رفتن این اندیشمندان داغی بر دل مردم است و شخصیت بزرگی را از دست می‌دهیم اما شهادت برای این افراد بهترین مرگ است و این اوج امال و ارزوی این بزرگان است.

وی اظهار کرد: امروز در این کشور جوانان فداکاری داریم که اجازه نمی‌دهند به کشور در هر حوزه از جمله علمی لطمه وارد شود.

دنیا به زودی از شر یک رژیم غاصب کودک کش راحت خواهد شد

سیاهکلی تصریح کرد: ترور شهید فرخی زاده نشان داد پیش بینی سقوط اسرائیل تا ۲۵ سال آینده نه تنها قطعی است بلکه با این گونه حرکات سرعت سقوط رژیم بیشتر می‌شود و دنیا به زودی از شر یک رژیم غاصب کودک کش راحت خواهد شد.

وی گفت: همه معتقدیم باید از دشمن انتقامی سخت گرفت اما نباید احساساتی برخورد شود چون زمان ونحوه انجام این کار یک امر تخصصی است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک بیان کرد: دولت نیز باید در حوزه امنیتی با اقتدار و قدرت بیشتری برخورد کند و شایسته نیست شاهد شکل گیری حوادث اینچنینی باشیم.

وی در پایان یادآور شد: مردم علاقه‌مند هستند در حوزه امنیت دولت برخورد جدی و قاطعانه داشته باشد و اجازه ندهد شخصیت‌های بزرگ و اندیشمند به راحتی از دست بروند.

Football news:

Liverpool have scored 34 points in 18 Premier League games. Under Klopp, it was worse only once - in the 2015/16 season (27)
Schalke lost to Eintracht and returned to last place in the Bundesliga
Messi will start for the Super Cup final with Athletic
Lautaro on Lukaku before Juve: Ronaldo will play an important role in the match, but we also have our killer
Jovic scored a double in the 1st game for Eintracht after returning. Almost a year has passed since the last goal for Real Madrid
Klopp pro 0:0 with Manchester United: We didn't score, and that's the most important thing in football. This is not the result we wanted
Henderson on 0:0 with Manchester United: Liverpool disappointed. We were better and did enough to win