logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

توصیف عجیب کوتینیو از ستاره لهستانی بایرن

فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی و جدید بایرن مونیخ به تمجید از رابرت لواندوفسکی پرداخت.

ورزش سه: فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی و جدید بایرن مونیخ به تمجید از رابرت لواندوفسکی پرداخت.

فیلیپ کوتینیو دیروز اولین بار و در دیدار مقابل شالکه برای بایرن مونیخ به میدان رفت و رابرت لواندوفسکی در این بازی موفق به ثبت هت تریک شد. حالا فیلیپ کوتینیو به شدت از مهاجم لهستانی بایرن تعریف کرده و معتقد است او از چیزی که مردم در تلویزیون می بینند بهتر است.

توصیف عجیب کوتینیو از ستاره لهستانی بایرن

فیلیپ کوتینیو گفت: "من از 30 دقیقه اول بازی کردن برای بایرن مونیخ خیلی خوشحالم و این اتفاق شگفت انگیزی بود. من منتظر بازی اول خود برای بایرن بودم و فضای ورزشگاه نیز بسیار خوب بود. من از اینکه در بوندسلیگا حضور دارم واقعا خوشحالم.

بایرن مونیخ یک باشگاه بزرگ است و ما می خواهیم برای فتح همه عناوین پیش رو در فصل جاری بجنگیم. لیگ قهرمانان یک هدف مهم برای باشگاه و برای من است.

هت تریک رابرت لواندوفسکی؟ او یک فوتبالیست فوق العاده و در سطح جهانی است و من از سبک تمرینات او در همین روزهای کوتاه این موضوع را متوجه شده ام.

من چند روزی است که اینجا هستم و نمایش لواندوفسکی را از نزدیک تماشا می کنم، او خیلی بهتر از آن چیزی است که شما در تلویزیون تصور می کنید. لواندوفسکی فوق العاده بازی کرد و سزاوار هت تریک در اولین بازی بود."

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO