logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

زنگ هفته شوراهای آموزش و پرورش در مرند نواخته شد

به گزارش خبرنگار مهر، داود گرشاسبی، امروز در مراسم گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش در محل هنرستان کاردانش راشدی با اشاره به هدف اصلی شوراهای آموزش و پرورش گفت: سیاست ما در شوراها باید به سمت نخبه پروری باشد و این در سایه مشارکت مردم و آموزش و پرورش محقق می‌شود.

وی ادامه داد: تقویت رابطه با اولیا و اجتماع باید در اولویت برنامه‌های آموزش و پرورش قرار گیرد، محور توسعه انسان است و اگر بتوانیم انسان اجتماعی سالم تربیت کنیم توانسته ایم به هدف خود در توسعه برسیم.

فرماندار ویژه مرند همچنین با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب تصریح کرد: هدف اصلی از تبیین بیانیه گام دوم انقلاب ساخت انسان و جامعه است و آموزش و پرورش در این راستا نقش اساسی دارد.

وی ادامه داد: ساخت فرد و ساخت اجتماع شعار اصلی گام دوم انقلاب اسلامی است و هدف اصلی آن توسعه کشور و ساخت آینده‌ای بهتر است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به توسعه کشورهای غربی افزود: رفتار سازمانی و نگاه حمایتی از مواردی است که کشورهای غربی را به توسعه رسانده است، باید قاعده‌ها را توسط گروه‌های هدف به پیش برد و خود گروه‌ها هم در ساخت جامعه مشارکت داشته باشند.

فرماندار شهرستان ویژه مرند با بیان اینکه باید نسل جوان در برنامه ریزی برای آینده بهتر همراه با توسعه نقش داشته باشد، تصریح کرد: باید نسل جوان با برنامه به سمت توسعه حرکت کند و در این راستا برنامه ریزی توسط جوانان صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه توجه به منافع ملی، توسعه و پیشرفت کشور باید بیشتر مورد توجه نسل جوان قرار گیرد، اذعان داشت: اگر تحولی ایجاد شود بر اساس خواسته‌های جوانان باشد و جوانان هم باید سعی کنند از اولیا خود کمک بگیرند تا گسستی در بین نسل جوان و خانواده ایجاد نشود.

وی افزود: ساخت نسل، بهترین مسیر برای توسعه کشور است و در این مسیر، رابطه صحیح و منطقی بین اولیا و نسل جوان می‌تواند بهتر شکل بگیرد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند با اشاره به اهمیت نخبه پروری عنوان کرد: کشور آمریکا توانسته از محل جذب نخبگان سایر کشورها مبلغ ۶۰۰ میلیارد دلار درآمد داشته باشد و در این راستا باید ضمن تربیت نخبه باید منافع ملی کشور را در نظر بگیریم و نسل جوان به باور توسعه کشور برسد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند تاکید کرد: خدمات رسانی به کشور باید در باور و تربیت نسل باشد تا منجر به تحول در عمل شود.

گفتنی است، در ادامه زنگ آغاز هفته شوراهای آموزش و پرورش توسط معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند نواخته شد، ۲۴ تا ۳۰ دی ماه به نام هفته شوراهای آموزش و پرورش نامگذاری شده است.

Themes
ICO