Turkey
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Rusya'nın nükleer denizaltısı denize açıldı

Rusya'nın Batı'ya yönelik nükleer silah tehditlerinin yankıları sürerken Rus donanmasına ait Belgorod isimli nükleer denizaltı Beyazdeniz açıklarında görüntülendi.

Rusya'nın nükleer denizaltısı denize açıldı - Resim: 1

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş devam ederken, geçen hafta Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yaptığı açıklamaların yankısı sürüyor.

Rusya'nın nükleer denizaltısı denize açıldı - Resim: 2

NÜKLEER DENİZALTI BEYAZDENİZ AÇIKLARINDA GÖRÜNTÜLENDİ
Putin, nükleer savaş ihtimalinin gündemde olduğunun sinyalini vermiş ve bu açıklama başta ABD ve Ukrayna olmak üzere birçok ülkede tepkiyle karşılanmıştı. Fakat bölgede bu gelişmeler devam ederken Rus donanmasına ait Belgorod isimli nükleer denizaltı Beyazdeniz açıklarında görüntülendi.

Rusya'nın nükleer denizaltısı denize açıldı - Resim: 3

SU ALTINDA İLERLEYEBİLEN DRONE TAŞIYOR
Belgorod isimli denizaltının Poseidon ismi verilen ve su altında da ilerleyebilen bir drone taşıdığı da kayıtlara geçti. İtalyan medyasında yer alan haberlerde NATO'nun bu konuda uyarıda bulunduğu da belirtildi. Poseidon, 1600 feetlik bir nükleer tsunami oluşturabilecek kapasitede geliştirilen bir silah olarak biliniyor.

Rusya'nın nükleer denizaltısı denize açıldı - Resim: 4

Eğer Poseidon yakın bir zaman içinde denenirse bu durum Putin'in Batı'yı korkutmak için yaptığı bir hamle olarak kayıtlara geçecek.