logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Israel

"סחטו אותי": היוטיוברית יצאה מהארון כטרנסג'נדרית

ניקי דה ג'אגר, הידועה בכינויה "ניקי טוטוריאלס", היא אחת היוטיובריות הכי מדוברות ומפורסמות, והיא הסעירה את האינטרנט אמש (א'), לאחר שהעלתה סרטון יוטיוב שכותרתו הייתה "אני יוצאת מהארון".

ניקי (25), ששמה המלא ניקי דה ג'אגר, היא יוטיוברית הולנדית המעלה סרטוני איפור לרשת מאז היותה בת 14 - במשך 11 שנים. במהלך הזמן הפך הערוץ לשלה לאחד מהנצפים והאהובים ביותר בתחום (12.7 מיליון עוקבים). היא עשתה לא מעט שיתופי פעולה עם חברות איפור מוכרות וצילמה סרטונים כשהיא מאפרת מפורסמות כמו ליידי גאגא, דרו בארימור ועוד.

בסרטון שהעלתה אמש לרשת ושזכה עד כה ל-16 מיליון צפיות, חשפה דה ג'אגר שהיא בעצם טרנסג'נדרית, נולדה כגבר אבל מרגישה כאישה שנולדה לגוף הלא נכון.

"אני משתפת איתכם משהו שתמיד קיוויתי לשתף", פתחה את הסרטון, "אבל תחת התנאים שלי ובזמן שלי. היום, כך נראה, נלקחה ממני ההזדמנות הזאת, ואני חייבת לספר לכם על כך".

בהמשך פירטה אמנית האיפור שמאז היותה צעירה חשבה על עצמה כילדה, ולא הצליחה להבין למה יש לה שיער קצר והיא אינה אמורה ללבוש שמלות ולשחק עם בובות. "אמא שלי מיד הבינה שאני אהיה לסבית או משהו אחר", סיפרה דה ג'אגר בדמעות, "ואכן הפכתי להיות משהו אחר. ואני כל כך מודה לה, כי היא קיבלה אותי כמו שאני. בגיל 6 התחלתי לגדל את שיערי ועד גיל 7 התחלתי ללבוש בגדי ילדות בלבד. וזה הרגיש מדהים.

"מה שהיה הכי קשה זה לפגוש אנשים חדשים ולספר להם על השינוי שעשיתי. אחרי שסגרתי את הפרק הזה מאחוריי, לא רציתי לדבר על זה יותר. אבל אי אפשר לסגור את זה לחלוטין", התוודתה. בסרטון מספרת ניקי כי החלה לקבל הורמונים בגיל 14 "כי לא הפסקתי לגבוה" (גובהה של ניקי הוא 1.89 מ'), וכאשר הייתה בת 19 עברה את ניתוח שינוי המין הסופי - כאשר בזמן הזה המשיכה, כמובן, להעלות סרטונים ליוטיוב. 

דה ג'אגר אף עדכנה את עוקביה לגבי המצב בינה לבין ארוסה דילן - "אנחנו מתמודדים עם המצב", סיפרה. "הוא לא ידע בהתחלה. עכשיו הוא יודע, אבל הלוואי שהייתי אומרת לו את זה מוקדם יותר. הקשר בינינו היה מדהים, הכל היה כל כך קסום, ופחדתי לאבד אותו אם אספר לו על כך. וכשסיפרתי לו על הכל הוא כמובן היה בשוק, אבל זהו עניין פרטי שלנו שאנחנו מתמודדים איתו כרגע". 

דה ג'אגר גם חשפה מדוע החליטה לצאת מהארון כטרנסג'נדרית דווקא עכשיו. "רציתי לעשות את זה בתנאים שלי, אבל היו אנשים שסחטו אותי ורצו לדליף את סיפורי לעיתונות. בהתחלה זה היה מפחיד, שיש אנשים כל כך מרושעים שלא יכולים לכבד את הזהות האמיתית של אנשים אחרים. זה מרושע ומגעיל. הם רצו להדליף את הסיפור בטענה שאני 'לא אמיתית', 'משקרת' או 'מפחדת מדי שאנשים יידעו מי אני'".

"אני חופשייה" סיימה דה ג'אגר את הסרטון, "וסוף סוף זכיתי להיות אני".

Themes
ICO