הגדרת ישובים להתרעה
הגדרת צליל התרעה

תושב העיר כבן 24 שהגיע להלווית הצעיר שנרצח בליל רביעי בגינה ציבורית ברמלה - נורה למוות ומותו נקבע בבית החולים אסף הרופא בצריפין. כוחות המשטרה שהוזעקו למקום החלו בחקירת המקרה

צעיר כבן 24 נורה אמש (חמישי) למוות בשכונת ג'ואריש ברמלה - בהלווייתו של אדם שנרצח בעיר בלילה שלפני כן. הצעיר הובא לבית החולים אסף הרופא עם פצעי ירי שם קבעו הרופאים את מותו. כוחות משטרה שהגיעו למקום החלו בחקירת נסיבות המקרה וסרקו אחר חשודים במעשה.

כאמור, בלילה שלפני כן נורה למוות ברמלה צעיר בן 23, תושב העיר. הירי התרחש בגינה ציבורית ברחוב שבזי ברמלה. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי הרקע לאירוע פלילי ונפתחה חקירה לבירור נסיבות המקרה. צוותי מד"א שהגיעו למקום מצאו את הצעיר מחוסר הכרה עם פצעי ירי, העניקו לו סיוע רפואי ובתום פעולות החייאה מתקדמות קבעו את מותו במקום.

פאראמדיק מד"א מור כהן וחובש בכיר במד"א יהודה חכמון סיפרו: "כשהגענו במקום הייתה המולה, ראינו צעיר כבן 25 שוכב בגינה ציבורית, הוא היה מחוסר הכרה וסבל מפצעי ירי. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דפק וללא נשימה, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו".