Turkey

Bursa Valisi Canbolat'tan Ramazan Bayramı mesajı

Bursa Valisi Yakup Canbolat, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Canbolat mesajında, "Bütün İslam âleminin hasretle beklediği, manevi dünyasını tazelediği, hoşgörü ve bereketin simgesi, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı, rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan ayını geride bırakarak, bir Ramazan Bayramı'na daha kavuşmanın huzur ve sevincini yaşıyoruz.

Bayramlar, bizi biz yapan değerlerimizi pekiştirdiğimiz, toplumsal birlik ve beraberliğimizi perçinlediğimiz, kardeşlik ve dostluk duygularımızı derinden hissettiğimiz, sevgi ve saygının katmerleştiği, mutlukların paylaşıldığı, dargınlıkların unutulduğu, herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı çok özel manevi günlerimizdir.

Bu vesileyle, idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı'nı fırsat bilerek, içinde bulunduğumuz bu zor günlerde, ecdadımızın şanına yakışan sorumlulukla gösterdiğimiz milli birlik ve beraberliğimizi daha da perçinlemeliyiz. Evet, bu bayram ailemizden, sevdiklerimizden ayrı kalacağız. Yakınlarımız uzak olacak bizlere. Ama inşallah hep birlikte bu kötü günleri atlatacak, bu zorluğu evde kalarak ve sevdiklerimizi koruyarak hep birlikte aşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşehrilerimizin ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyor, bayramın tüm insanlık için başta sağlık olmak üzere sevgiye ve kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyorum." dedi.

Football news:

Kuyt will change his Lawyer in Feyenoord in the summer of 2021
AZ asked UEFA to cancel the KNVB's decision to allocate places in the Champions League from the Netherlands
Bacary Sagna: Arsenal underestimated yourself. We lost in crucial games, perhaps because of the pressure on ourselves
Scotland's Livingston is holding a vote on Twitter about extending the goalkeeper's contract
Ibrahimovic escaped serious injury. The Achilles tendon is not damaged
Allegri is ready to go back to work. PSG and Manchester United were Interested in him
Ibrahimovic is out for a long time due to an Achilles injury. It seems that Zlatan will have to finish 😢