Turkey
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Katliam için ABD'yi bekliyorlar! Kana doymayan Netanyahu zamanı belirledi

İSRAİL, KARA HAREKATINI ERTELEMEYİ KABUL ETTİ

Wall Street Journal'da yer alan habere göre, İsrail, ABD'nin bölgede konuşlandıracağı Patriot ve Terminal Yüksek İrtifa Hava Savunma Sistemleri (THAAD) kurana kadar Gazze'ye kara harekatını ertelemeyi kabul etti.

NETANYAHU: KARA HAREKATININ ZAMANI BELİRLENDİ

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ise kara harekatına yönelik yaptığı açıklamada, "Kara harekatına hazırlanıyoruz. Operasyonun zamanı Genelkurmay Başkanı ile birlikte Savaş Kabinesi tarafından belirlendi ancak şu an bunu söylemeyeceğim." dedi.

Katliam için ABD’yi bekliyorlar! Kana doymayan Netanyahu zamanı belirledi

Soykırımcı İsrail, Gazze'yi işgal etmek üzere planladığı kara harekatını ABD bölgede hava savunma sistemlerini konuşlandırana kadar ertelemeyi kabul etti. Katillerin başbakanı Netanyahu, "Kara harekatının tarihine karar verdik ancak şu an söylemeyeceğim" dedi.

Terör devleti İsrail, ABD'nin kesintisiz desteğinin gölgesinde Gazze'de Müslümanlara yönelik sistematik bir soykırıma imza atıyor.

KATİLLERİN ÇENESİ DURMUYOR

İsrail kara harekatı hazırlıklarını artırdı. İsrail Başbakanı Netanyahu, sınırda askerlerle bir araya geldi, "Zafer kazanacağız" demişti. Savunma Bakanı Gallant ise, "Gazze'yi şu an uzaktan görüyorsunuz ama yakında içeriden göreceksiniz" diyerek tehditte bulundu.