Turkey

CHP’li Ataşehir faize çalışıyor

Rant uğruna Ataşehir’in her köşesini parselleyen, CHP’li belediyenin son 5 yılda bankalardan çektiği kredi tutarının 145 milyon lirayı bulduğu tespit edildi.

CHP’li Ataşehir faize çalışıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun meydanlardan sarfettiği “Türkiye’yi CHP’li belediyeler gibi yöneteceğiz” şeklindeki açıklamasını en iyi izah eden veriler, Ataşehir Belediyesi’nden geldi. Ataşehir Belediyesi’nin kötü yönetimden kaynaklı milyarlarca lira borcu bulunduğu ve CHP’li belediyenin adeta iflasın eşiğine geldiği ortaya çıktı. Rüşvet ve yolsuzluk suçlamasıyla görevden el çektirilen CHP’li Battal İlgezdi’nin borç enkazı bıraktığını deşifre ettiğimiz Ataşehir Belediyesi’nin kredi kullanımlarından dolayı sadece 55 milyon lirayı aşkın faiz ödediği belirlendi. Rant uğruna Ataşehir’in her köşesini parselleyen, ilçeye doğru düzgün yatırım yapmayan CHP’li belediyenin son 5 yılda bankalardan çektiği kredi tutarının 145 milyon lirayı bulduğu tespit edildi. İşin içinden çıkamayan, çareyi bankalara borçlanmakta bulan CHP’li belediyeye tepki gösteren Ataşehirliler ise “Hizmet yoksa bu paralar nereye gidiyor?” diye veryansın ettiler.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol
www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.

Football news:

Andujar Oliver on deletions: Fati went too far in the foot, and the foul on the Peak was even more dangerous, perhaps
Atalanta extended the winning streak to 11 matches, beating Sampdoria-2:0
Milner played his 536th game in the Premier League and was ranked in the top 5 of the League in games played
Barca midfielder Fati is removed in the Derby with Espanyol. He spent 5 minutes on the field
Suarez scored 195 goals for Barcelona and finished third in the club's top scorer list
Daniele de Rossi: People call Messi cowardly, but they are afraid to ask their wives for a remote control from the TV
Daniele de Rossi: Ronaldo is comparable to Messi in goals and trophies, but Leo's game is more fun