Turkey

Ebru Şallı, eleştirilere isyan etti

Mayolu fotoğrafının paylaşıldığı bir magazin sitesine sitem eden Şallı, “Çocuğumun yasını tutma şeklimin hesabını kimseye vermeyeceğim” dedi.

Ebru Şallı, eleştirilere isyan etti

Geçtiğimiz aylarda 10 yaşındaki oğlu Pars’ı kaybeden sunucu Ebru Şallı, şimdilerde eşi Uğur Akkuş ile birlikte tatil yapıyor.

Uzun zamandır sosyal medya paylaşımlarına ara veren Şallı, tatil ile birlikte bu kuralı bozdu.

Mayolu fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunan Şallı, bir magazin sitesi tarafından eleştiri oklarına maruz kaldı.

“2 AY 10 GÜN YAS BİTTİ Mİ?”

Site, “Ebru Şallı’nın yası 2 ay 10 günde bitti mi?” başlıklı bir paylaşım yaparak Şallı’nın neşeli hallerinin anlamsız olduğunu dile getirdi ve mayolu pozlar vermenin erken olduğunu savundu.

Bu paylaşım sunucuyu adeta çılgına çevirdi. Kendi Instagram hesabından eleştirilere cevap veren Şallı, şunları söyledi:

Ebru Şallı, eleştirilere isyan etti #1

“ÇOCUĞUMUN YASINI TUTMA ŞEKLİMİN HESABINI VERMEYECEĞİM”

“Ne kadar zavallı ve nefret içinde bir yazı kusmuş. Acaba neyi hazmedemedi bu kadıncağız. Nefretle bir yere gelemezsin. Zaten o nefret yüzüne yansır işte… Benim arkamda ordu var, Türkiye Cumhuriyeti… Sen neden bahsediyorsun? Çocuğumun yasını tutma şeklimin hesabını kimseye vermeyeceğim. Sen kimsin? Ayrıca benim melek çocuğumu ve beni konuşma, yazma. Hakkın yok. Senin de evladın var. Yarın ne olacağı belli olmaz. Allah’tan korkun olsun birazcık. İki reyting alıp, ölen evladımla benimle rant sağlamaya çalışmak ayıp desem o da az olur, çok günah! Nedir bu düşmanlık! Ben her gün daha iyi olacağım, çocuğumun isteğini yerine getireceğim, senin değil. Allah’tan taş yüreğine sevgi, merhamet ve şifa diliyorum.”

Ebru Şallı, eleştirilere isyan etti #2

Ebru Şallı, eleştirilere isyan etti #3

Ebru Şallı, eleştirilere isyan etti #4

Ebru Şallı, eleştirilere isyan etti #5

Football news:

Abreu on Suarez for Atletico Madrid: His adaptation will take 30 seconds after the meeting with Simeone
Messi - Suarez: you don't deserve this banishment, but I'm not surprised
Inter is Interested in the Pub. Schalke defender is being considered as a replacement for Skrinjar
Monaco have loaned midfielder Florentina to Benfica. They call him the Octopus
Romelu Lukaku: Racism still Exists all over Europe. This is absurd
Bayern has everything: character, intelligence, technique. You look at their game with admiration. Peter Neustadter about Munich
Manchester United is ready to pay about 12 million pounds for Telles. Porto wants 18 million, the player considers the requirements too high