Turkey

Ellen özür dileyerek geri döndü

Geçen aylarda hakkında taciz, suistimal, iş yerinde zorbalık ve hakaret suçlamalarıyla zor durumda kalan Ellen DeGeneres, uzun bir aradan sonra ekran karşısına çıkarak özür diledi. DeGeneres, "Gerçek şu ki, TV'nizde gördüğünüz kişi benim. Özür dilerim. Burada asla olmaması gereken şeyler oldu" dedi.

Ellen özür dileyerek geri döndü

Çalışanları tarafından  suistimal, cinsel taciz,  kötü davranmak ve hakaret iddiasıyla suçlanan Ellen ilk TV programında, “Söylenenleri, çok ciddiye alıyorum ve etkilediğim insanlara çok üzgün olduğumu söylemek istiyorum. Asla olmaması gereken şeylerin olduğunu öğrendim. Birinizi hayal kırıklığına uğrattıysam, duygularını incittiysem özür dilerim. Bunun için çok üzgünüm” dedi.

Ellen kendi şovunda itiraflarda bulunarak güç ve ayrıcalık konumunda bir kişi olarak, gösteri ve içinde yaşananların kendi sorumluluğunda olduğunu söyleyerek “Programımda çalışan 270 personelin her birinin burada çalışmaktan mutlu ve gururlu olmasını istiyorum” dedi.

1997’DE EŞCİNSEL OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Program çalışanlarıyla ilgili yapılan soruşturma sonucunda gerekli değişikliklerin yapıldığı belirtilirken üç yapımcının kovulduğu açıklandı. Şovunun 18. sezonuna başlayan Ellen, 2003 yılından bu yana 60’ın üzerinde Emmy Ödülü kazandı.

ABD ve dünya kamuoyunun karşısına çıkarak eşcinsel olduğunu alenen duyuran ilk isimlerden biri olan Ellen DeGeneres, Ellen isimli dizisinin 14 Nisan 1997’de yayınlanan bölümünde, eşcinsel olduğunu açıklamıştı. DeGeneres, daha sonra Time dergisine de aynı açıklamayı yapmış ve Oprah Winfrey Show’a da o dönemki kız arkadaşı Anne Heche ile çıkarak röportaj yapmıştı.

Football news:

La Liga President on Messi's departure: It won't be a drama for us. And his reputation will suffer
Ronaldo is a fan of the UFC. Rooting for Khabib, training with Conor, signed up for all the top fighters
Only Milan have not lost points this season in the top 5 of the European leagues. Aston Villa lost 0:3 in the
🎮 We made a game about Khabib - fight for him and try to fill up Geiji
Tebas about klasiko: the Game of the best teams in the world. The most important match of club football
Leeds forward Bamford scored a hat-trick. He has 6 goals in 6 Premier League games
Moyes on the spectators in the stadiums: People watch matches in cinemas, why can't they do it on the street?