Turkey

İngiltere'de bir kadının imitasyon diye aldığı saat, gerçek altın çıktı

İngiltere'de 3 adet imitasyon saatini rehin dükkanına satmaya kalkan bir kadın, saatlerden birinin gerçek altından yapılma olduğunu öğrendi.

Adının Andrea olduğu belirtilen kadın imitasyon saatlerini rehin dükkanında satmaya karar verdi. Yorkshire bölgesinde yaşayan ve makyaj uzmanı olan Andre,a Rolex markasının sahteleri olan 3 farklı imitasyon saati satmak için rehinci dükkanına gitti.

Andrea, 600 sterline (6 bin 223 TL) satmayı umduğu saatlerden birinin altından yapıldığını öğrendi. Dailymail'da yer alan habere göre  Andrea "Bu konuda hiçbir fikrim yoktu. Sahte değil meğer altındanmış" dedi.

Saatin altın olduğunu fark eden rehinci dükkanının sahibi Dan Hatfield ise "Her ne kadar marka olarak imitasyon olsa da, bu gerçek altın. Bunun altın olduğunu direkt görebilirsiniz" diye konuştu.

Hatfield'in söz konusu saate 2 bin 700 sterlin (27 bin 968 TL) ödeyerek satın aldığı öğrenildi.

Football news:

Contrast before the whistle in Prague: Slavia players lined up in front of a kneeling Arsenal
Unai Emery: I am used to matches against my former clubs, so the games with Arsenal are not something new
I drink beer, champagne, red wine. I eat cheese and caviar. Figo about watching football
Figo about Messi and Ronaldo: Truffles with caviar is difficult to compare
Pogba on the substitution at half-time: They tried to provoke me for the 2nd yellow card. The coach decided that it would be better if I left the field before the red
Ole Gunnar Solskjaer: Manchester United are in for a real European battle with Roma. We are good against the Italians
Mikel Arteta: An important victory at a crucial moment, but it will be difficult for Arsenal. Emery is the most successful coach in the history of the Europa League