Turkey

İşte Arda'nın sözleşme ayrıntıları

Geçen sezondan bu yana Galatasaray ile ismi anılan Arda Turan, sarı-kırmızılı yöneticilerle yaptığı görüşmenin ardından Başkan Mustafa Cengiz’in evine gelerek 1+1 yıllık anlaşmaya imza attı. Transferin teknik heyetin yazılı ve sözlü isteği ile gerçekleştiği öğrenildi.
Arda Turan Galatasaray’a geri döndü. Sarı-kırmızılı yönetim ile gün içerisinde Türk Telekom Stadı’nda görüşme gerçekleştiren yıldız futbolcu, görüşmenin ardından Başkan Mustafa Cengiz’in Beykoz’daki evine gelerek, 1+1 yıllık anlaşmayı imzaladı. Arda'ya maç başı 15 bin Avro ödeneceği öğrenildi. Arda 66 numaralı formayı giyecek.

FORMAYLA FOTOĞRAF

Turan’ın, imzayı attığı sırada yanında Galatasaraylı yöneticilerden; Abdurrahim Albayrak, Yusuf Günay, Kaan Kançal’ın yanı sıra takımın idari direktörü Şükrü Hanedar da yer aldı. Transferin Galatasaray teknik heyetinin Başkan Mustafa Cengiz’e yazılı ve sözlü olarak talebi sonrası gerçekleştiği öğrenildi. İmzaların atılmasının ardından Arda Turan, Galatasaray forması ile kulüp televizyonunu objektiflerine poz verdi. Sarı-kırmızılı kulüp ile anlaşmaya varan Arda, Galatasaray’da daha önce de giydiği 66 numaralı formayı terletecek.
Transferin ilerleyen saatlerde yapılacak KAP açıklamasının ardından resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Football news:

In the Premier League, the record for goals for the weekend (almost 5 in each match!). And this is yet to be played by Manchester City
PSG are ahead of Manchester City in the fight for Coulibaly. Parisians are ready to give about 82 million euros for him
Jose Mourinho: I Don't know when bale will recover from injury, but he is happy to be at Tottenham
Barcelona agreed with Suarez to terminate his contract (RAC1)
Leipzig have agreed to transfer Turkish League top scorer Serlot for 20+4 million euros
Cavani is still without football: he hunts hares and wild boars at night, does ballet, reloads on fishing
A macaw parrot sat on the head of a Brazilian soccer player during a training session