Turkey

John Travolta destek veren hayranlarına teşekkür etti

John Travolta, dört ay önce kaybettiği 29 yıllık eşi Kelly Preston'ın ardından yaşadığı zor günlerde kendisine destek olan hayranlarına sosyal medyadan teşekkür etti.

Ünlü aktör John Travoltaeşi Kelly Preston'ın dört ay önceki ölümünün ardından hayranlarına, gösterdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

66 yaşındaki Grease filmi yıldızı, yaptığı Instagram paylaşımında, "Bu yıl beni inanılmaz bir şekilde desteklediğiniz için her birinize teşekkür etmek istedim. Mutlu Şükran Günleri ve daima sevgiler" mesajını iletti.


Bu, Travolta'nın eşi Preston olmadan geçirdiği ilk Şükran Günü'ydü.

Kelly Preston, temmuz ayında 57 yaşında meme kanserinden hayatını kaybettiğinde, Travolta ölüm haberini, "Üzülerek bildiriyorum ki güzel eşim Kelly, iki yıldır meme kanserine karşı verdiği mücadeleyi kaybetti" sözleriyle duyurmuştu. 

Travolta ile eşi 1991 yılında evlendi. Çiftin 20 yaşında Ella adında bir kızı ve 10 yaşında Benjamin adında bir oğlu bulunuyor. Çiftin oğulları Jett, 2009'da 16 yaşındayken hayatını kaybetti.

Football news:

Inter will change the logo and name for the 113th anniversary of the club in March
Jorge Valdano: With Ronaldo gone, Real Madrid are missing a goal for the match. Now there are no goalscorers
The decision on the period of suspension of Messi will be made on Tuesday
Vidal on the Juve logo kiss: It was a demonstration of love for Chiellini
Jurgen Klopp: The most important thing for Liverpool is to get into the Champions League. This season is a difficult fight for the top 4
Total dominance of Inter over Juve: Conte destroyed Pirlo, and Vidal - Rabiot
Jovic on the double in 28 minutes: Couldn't have imagined a better return. I hope this is just the beginning