Turkey

Kadıköy'de 19 Mayıs coşkusu masa tenisi turnuvasıyla başlıyor

Kadıköy'de 19 Mayıs coşkusu masa tenisi turnuvasıyla başlıyor

Kadıköy Kalamış Atatürk Parkı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor. Turnuva 18 Mayıs Salı, 10.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Kadıköy Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlediği Masa Tenisi Turnuvası Kalamış Gençlik ve Spor Kompleksi’nde başlıyor. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen, 18 Mayıs Salı, saat 10.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek turnuvaya 12 yaş üstü herkes Kadıköy Belediyesi’nin internet sayfasında yer alan başvuru formunu doldurarak katılabiliyor. Son başvuru tarihi 15 Mayıs Cuma olan turnuva 300 kişilik kontenjanla sınırlı. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu işbirliğiyle gerçekleşecek turnuvaya masa tenisine gönül vermiş antrenörlerin bir araya gelerek kurduğu KBB Masa Tenisi - Table Tennis Organizations (TTO) da ödül ve raketleri temin ederek destekte bulunuyor.  

Kadıköy Belediyesi’nin Daha Çok Spor Daha Çok Kadıköy sloganıyla ilçede sürdürdüğü bütün spor etkinlikleri pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştiriliyor. Bu kurallara uygun olarak düzenlenecek turnuvaya katılımda da HES Kodu’nu gösterme zorunluluğu olacak.

 Başvuru linki: Masa Tenisi Başvuru Formu 

Football news:

Jurgen Klopp: I am not sure that Liverpool have a chance to take a place in the top 4 of the Premier League
Solskjaer on Cavani's contract: The more goals he scores, the better Manchester United will be as a team. We have no time limit
Tuchel on Guardiola: When you play with Pep's team, you realize that the most difficult match has come
Solskjaer, Bielsa, Allardyce and Bruce are up for the title of best coach of April in the Premier League
The 28-year-old Toven moved to the Mexican Tigres. The 2018 World champion will play with Gignac
Hans-Dieter Flick: Lewandowski thinks about Gerd Muller's record. Robert is a world-class footballer, he is unique
Our blogger visited the Hall of Fame of International Football - it turns out that he is in Mexico. The creation was approved by Blatter, among the members of Lev Yashin