Turkey

MasterChef 2020 ana kadro yarışmacıları kimler olacak? 4 Ağustos Salı günü MasterChef final turunu kim geçti?

4 Ağustos Salı MasterChef 2020 15. yeni bölümü başladı! Herkesin gözü MasterChef 2020'nin ana kadrosuna dahil olacak 16 yarışmacıda. Birbirleri ile kıyasıya rekabet eden yarışmacı adaylarının hem süre hem de birbirleri ile yarışması heyecanı doruğa çıkarıyor. Peki, MasterChef 2020 ana kadro yarışmacısı olan ilk isim Serhat Doğramacı'nın yanına eklenecek diğer isim kim oldu? MasterChef 2020'nin ilk yarışmacısı Serhat Doğramacı kimdir? MasterChef 2020'nin final turunda elemeler nasıl yapılacak? Final turuna çıkan yarışmacılar kimler oldu? MasterChef 2020 yarışmacıları belli oldu mu? İşte MasterChef 2020'nin ana kadrosunu oluşturacak yarışmacılar ve final turundaki eleme sistemi detayları...

MasterChef 2020'de heyecan bu akşam yine doruğa çıkıyor. 3. sezonuna muhteşem bir başlangıç yapan MasterChef Türkiye 2020'de final turunun başlaması ile belli olacak ana kadro yarışmacılarınin kim olacağı ise herkesi merakta bırakıyor. Dün akşam şeflerin yaptığı eleme sistemi açıklamalarının akabinde final turunun ne kadar süreceği, nasıl olacağı ve MasterChef 2020 yarışmacılarından biri olmak için nasıl bir süreçten geçirileceklerini ve MasterChef 2020 yarışmacı kadrosunu sizler için derledik! İşte, MasterChef 2020'nin final turuna ve yarışmacılarına dair merak edilenler...

Haber ile ilgili metin girin!.

4 AĞUSTOS MASTERCHEF 2020'DE GÜNÜN BİRİNCİSİ OLARAK İLK 16 İSİM ARASINA GİRMEYİ BAŞARAN YARIŞMACI KİM OLACAK?

MasterChef Türkiye'de gecenin en iyi tabağını yapan kişi belli oldu. MasterChef 2020 ana kadrosuna giren ikinci yarışmacı olmak için bugün 13 isim karşı karşıya geldi. 4 Ağustos 2020 Salı günü MasterChef'te bu yarışmacılara şefler, Çökertme Kebabı yapmasını istedi. İlk turda 40 dakikalık sürede en iyi tabağı hazırlamak için zamanla yarışan isimler arasında 6 kişi sonraki tura geçti. Bu isimler; Duygu Acarsoy, Rezzan Atan, Sefa Okyay Kılıç, Özgül Coşar, Esra Tokelli ve Berker Başmanav oldu. Bu altı kişi, final oyununda esas ürünü yumurta olan yaratıcı bir yemek yapmaya çalıştı. Bu sefer verilen süre 25 dakika idi. Altı yarışmacıdan en iyi tabağı hazırlayan, gecenin kazanan ismi Duygu Acarsoy, MasterChef Türkiye 2020'nin ikinci yarışmacısı oldu.

MASTERCHEF 2020 FİNAL TURUNDA ELEME SİSTEMİ NASIL OLACAK?

MasterChef Türkiye 2020'de dün akşam başlayan final turu ile birlikte elemelerin nasıl olacağı belli oldu. Somer şef, MasterChef Türkiye 14. bölümde final turu hakkında bilgi verdi. MasterChef 2020'de final turuna kalan 28 kişi, 14 kişilik iki gruba ayrıldı ve bu iki grup içinden bu hafta sonuna kadar sekiz kişi MasterChef ana kadrosu içine girecek şekilde yarışmaya başladı. MasterChef Türkiye final turunda her gün iki farklı yemek yapılacak. İlk aşamada klasik bir yemek yapılacak ve o yemeği yapan en iyi altı kişi seçilecek; ardından bu altı kişi arasında da mini bir final yapılacak ve günün kazananı belli olacak.

Günün kazananı, MasterChef 2020 ana kadrosuna dahil olan kişi olacak. Bu yarışmacı, kazanan önlüğü alarak hem ana kadroyu garantilerken hem de yukarıdan diğer rakiplerini izleyebilecek.

MASTERCHEF 2020 FİNAL TURUNDA KİMLER YARIŞIYOR?

MasterChef Türkiye’de üçlü düellolar sonunda MasterChef Türkiye final turuna şu yarışmacılar kalmıştı;

Selin Aydın, Barbaros Yoloğlu, Serhat Doğramacı, Walison Fonseca, Celal Sarıgül, Sedat Tuncer, Ayyüce Kamit, Berker Başmanav, Sefa Okyay Kılıç, Gülşah Suna, Arem Yüce, Furkan Yalçın, Esra Tokelli, Kayhan Özekin, Özgül Coşar, Berk İlter, Duygu Acarsoy, Büşra Uygur, Tanya Kilitkaya, Emir Elidemir, Emel Günoğlu, Didem Devay, Dilara Türüt, Rezzan Atan, Uğur Yılmaz Deniz, Eray Aksungur, Çağla Levent, Ebru Has…

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2020'NİN FİNAL TURUNU GEÇEREK İLK YARIŞMACI OLMAYA HAK KAZANAN İSİM KİM OLDU?

MasterChef Türkiye final turu dün akşam başladı. Final turundaki 28 yarışmacı, 14 kişilik iki gruba ayrıldı. Bu gruplardan ilki dün akşam yarışmada iki oyun oynandı; yani iki yemek yapıldı. Bu oyunlardan ilkinde klasik lezzetlerden “Talaş Böreği” yapılması istendi.

Talaş böreğini en iyi yapan altı yarışmacı ilk oyunu kazanan isimler arasında yerini aldı. Sonraki oyunda ise bu altı yarışmacıdan, ana malzemesi “kayısı” olan yaratıcı bir yemek yapılması istendi.

Günün sonunda ise en iyi lezzeti ortaya koyarak oyunu kazanan isim belli oldu. MasterChef Türkiye jürisi tadım sonunda Didem Devay'ın en zayıf tabağa sahip olduğunu açıkladı. Beşinci olan isim Ayyüce Kamit, dördüncü sıradaki Esra Tokelli, 3. olan ismi Özgül Coşar olduğunu açıkladı.

MasterChef 2020 final turu ilk gününde son ikiye kalan isimlerden Serhat Doğramacıiise MasterChef Türkiye 2020'de final turunu geçti.

Böylece MasterChef 2020 ana kadrosuna giren ilk yarışmacı Serhat Doğramacı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR?

Serhat Doğramacı, 23 yaşında ve mesleği aşçılık. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Yaklaşık 9-10 senedir bu mesleğin içinde olduğunu söyledi. MasterChef'e katılması için geçen sene nişanlısı zorlamış fakat kendisi istememiş ama geçen sezonun yarışmacılarını beğenmediği için bu sezon kendisi katılmak istemiş.

Serhat Doğramacı, MasterChef'in geçen sezon birincisi Cemre ile birlikte ABD Utah'ta birlikte çalıştıklarını ve onun çalışma şeklini beğenmediğini söyledi. Geçen sezondan Alican ve Batuhan dışında beğendiği kimse olmadığını belirtti.

MasterChef'te basit bir şekilde birinci olacağım diyerek iddialı konuşmuştu. Danilo şef, yarışmacıyı ilk sezonda kazanan Uğur Kardaş'a benzetti.

MASTERCHEF 2020'DE FİNAL TURU NE KADAR SÜRECEK?

MasterChef 2020'nin final turunda 28 yarışmacı iki gruba ayrılarak 14 kişilik bir ekiple yarışıyor ve sunulan lezzetlerin sonunda günün en başarılı ismi ana kadroya dahil oluyor. Bugün itibari ile kalan 27 yarışmacı arasından bir kişi daha ana kadroya dahil olacak ve 16 kişilik kadro oluşturulana kadar eleme sistemi bu şekilde devam edecek. Serhat Doğramacı'nın ardından üzerinde ismi yazılı önlüğü alarak bir üst tura yükselecek ismin kim olduğu bu akşam belli olacak!

MASTERCHEF 2020 15. BÖLÜMDE MEHMET ŞEF NEYE SİNİRLENDİ? 

MasterChef 2020'nin yeni bölümünde yarışmacılar hızla yemek hazırlamaya devam ederken Mehmet Şef herkesin durmasını ve çağırdığı yere gelmesini istiyor. Mutfak araç gereçlerinin yerde devrik bir biçimde durduğunu söyleyen ve bunu kimin yaptığını soran Mehmet Şef, mutfaktaki bu düzensizliğin sebebini soruyor ve bu duruma tepki gösteriyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Football news:

Koeman Pro 3:0 with Celta: Proud of the team. The results show that we are on the right track
Milan extended their unbeaten streak to 18 games by beating Rio Ave on penalties in the Europa League qualifier
Arteta on Manchester City in the League Cup: Arsenal are not very lucky with the draw. This is another test
Klopp about losing to Arsenal and Liverpool in the country of dreams, you have to score. Last pass failed
Muller held the UEFA ceremony in the stable. There had Neuer, Kimmich and Evangeliski
Liverpool 4 seasons in a row, cannot get past the 5th round of the League Cup and 2012 wins the tournament
Leno - first Arsenal goalkeeper in 8 years not to miss at Anfield