Turkey

Prens Harry ve Meghan Markle servet kazanacak

Prens Harry ve Meghan Markle, dizi ve program anlaşmasının yanısıra çeşitli etkinliklere katılarak ya da bu etkinliklerde konuşmalar yaparak buradan da yüksek bir gelir elde edecek.

Geçtiğimiz günlerde doğayla ilgili kısa diziler ve ilham veren kadınlarla ilgili animasyon programları çekecekleri açıklanan Prens Harry ve Meghan Markle'ın buradan 100 milyon dolara yakın bir gelir elde edeceği iddia edildi.

İkili bu anlaşmanın yanısıra İngiliz ve ABD basınına yansıyan haberlere göre çeşitli etkinliklere katılarak ya da bu etkinliklerde konuşmalar yaparak buradan da hatırı sayılır bir gelir elde edecek.

ABD'nin New York kentinde bulunan bir etkinlik şirketinin yöneticisine göre Prens Harry ile Meghan Markle'ın bu tür etkinliklere katılmak için istedikleri para ise 750 bin ile 1 milyon dolar arasında değikenlik gösteriyor.

Söz konusu yöneticiye göre çiftin, konuk olacakları etkinlikler için 250 bin ile 400 bir dolar arasında bir ücret talep etmesi makul olabilir.

New York merkezli etkinlik şirketinin yöneticisi, Prens Harry ile Meghan Markle'ın büyüleciyi ve benzersiz tecrübelere sahip bireyler olduğunu belirterek, çok geniş kitlelere ulaşma imkanları bulunduğunu söyledi.

Yönetici, bu tür konukların elbette kendilerine göre parametreleri olabileceğini belirterek "Ancak istenen rakam onları davet eden müşterinin beklentilerini de çok yükseltiyor" ifadelerini kullandı.

Football news:

Coutinho will miss the matches against Juventus and Alaves
Giovanni Simeone scored 4 goals for Cagliari in 5 rounds of Serie A
Coutinho was injured biceps muscle of the thigh
Napoli and Gattuso want to extend the contract for 2 years with a salary of 1.9 million euros plus bonuses
Ronaldo again tested positive for coronavirus. To play with Barca, you need a negative on Tuesday
Serginho Dest: Angry because of the defeat in the first Clasico. Real Madrid might have been sharper
Koeman failed the first Clasico: uncomfortable conditions for Messi, terrible pressure and failed substitutions