Turkey

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2020'nin bu akşam ekranlara gelen 38. bölümünde oynanan ödül oyununda heyecanlı anlar yaşandı. Sercan Yıldırım futbolculuk günlerini hatırlatan muhteşem bir gole imza attı. Öte yandan Yasin şutuyla takım arkadaşı Barış'ı yere serdi. Öte yandan birleşme partisinin tarihi de merak ediliyor. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor'da haftalar geçtikçe heyecanın dozu da artıyor. Parkurlara alışan yarışmacıların performansları her geçen hafta daha iyiye gidiyor. Survivor'un 38. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyununda kıyasıya bir hentbol maçı mücadelesi içine girdi. İşte, 6 Nisan 2020 tarihli Survivor'da yaşananlar...

Ünlüler ve Gönüllüler konsepti ile ekranlara gelen Survivor'da ödül oyunu nefesleri kesti. Ödülü alabilmek için kıyasıya mücadele eden her iki takım da kebap ödülü için tüm güçleriyle oyuna asıldı. Gecenin sonunda kazanan Gönüllüler Takımı oldu.

Ödülü alan Gönüllüler  oldukça büyük sevinç yaşadı.

DOKUNULMAZLIK HANGİ TAKIMIN OLDU?

Survivor 2020'nin dün akşamki bölümde 2. dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Böylece dokunulmazlık oyununda durumu 1-1'e getiren Ünlüler, Survivor'da dokunulmazlığın final oyununa kalmasını sağladı.Burada kıran kırana bir mücadele yaşanırken durum 2-2'ye geldi. Son oyunda Barış, Ersin'e üstünlük sağlayınca dokunulmazlık Gönüllüler'in oldu.

Ünlüler takımı arasında yapılan oylamada, yarışmacılar toplamda 3 kişiye oy kullandı. Ersin, Perviz ve Ezgi'nin isimlerine oy kullanan ünlüler Ersin'e 1, Perviz'e 4 ve Ezgi'ye 4 oy kullandılar. Böylelikle ünlüler takımında Ezgi ve Perviz eleme adayları oldu.

Football news:

Andrey Shevchenko spoke out about the death of George Floyd, writing black Lives matter
36-year-old Fred will ride 600 km on a Bicycle for charity purposes, to provide food for 4,000 families
Umtiti and Fati returned to team training
Ex-city defender Onuoha: I never felt safe in the US. If the police don't like it, you can lose your life
Barcelona wants to bring back 19-year-old Manchester City defender Garcia. The English are not going to let him go
Gianni Infantino: We must all say no to racism and violence. In any form
Barcelona for 4.5 million euros will buy 70% of the rights to 19-year-old forward Sao Paulo Maya