Turkey

Umut Oğuz mutluluğu babalıkta buldu

43 yaşına basan oyuncu Umut Oğuz, oğlu Dora ile pozunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

2018'de Sevilay Oğuz ile nikah masasına oturan oyuncu Umut Oğuz, 2019 yılında oğlu Dora'yı kucağına aldı. İlk kez babalık sevinci yaşayan Oğuz, 43 yaşına bastı. Oğlu ile pozunu yayınlayan Umut Oğuz, yeni yaşına dair satırlar yayınladı. Oğuz, yaptığı paylaşıma şu notu düştü:

"Doğduğumdan beri güneşin etrafında 43 kere döndü dünya. Ona sorarsanız küçük mikroskobik bir zaman, bana sorarsanız 43 senesi ömrümün... Ne mutlu bu yaşları görebildim.

Güzel hatalar yaptım. İyi dostlar biriktirdim. Savruldum, duruldum, zoru, kolayı bu yaşları görebildim. Küçükken biri '43 yaşındayım' dediğinde, 'Aman ne kadar yaşlı' dediğim günlerden, bir göz kırpmasıyla geliverdim bugünlere.

Aslında hayatın yaş almakla değil, bahşedilen ömrün her anını nasıl yaşadığınla ölçüldüğünü anladım. İtiraf edeyim; birçok şeyi de baba olunca anladım. Her gün değişen, yenilenen bir Umut oldum.

En değerli hediyelerin zor zamanlarda bir dost sesi, içten bir sarılma ya da bir küçük tebessüm olduğunu, kalbinin başka bir bedende atmasının bir lütûf, minik nefesinin ise tüm dertlerin ilacı olduğunu gördüm. Çok şükür, her gün yeniden çok şükür... Yavruma sarıldığım gün, dünyanın en zengin insanı oldum.

Yanımda olan, olamayan, hayata dair bana küçük bir ders veren, yapımımda emeği geçen, geçmeyen herkesi minnetle selamlar. Ömrümün en kıymetli hediyesini veren sevgilime, turuncuma, biricik eşime hürmetle eğilip, kalbimizin Dora'sını koklayarak bir güzel yaşa da girmemi aşkla kutlarım... Her gece dilediğim gibi; 'İçinden iyilik geçen tüm dualar kabul olsun."

Football news:

Vertonghen goes to Benfica. The contract is for 3 years
Arsenal will sign Willian in the next two days
Juventus highly rates Raul Jimenez. He's like Pirlo and Partici
Juventus are seriously Interested in Atletico midfielder Thomas
Champions League format for Atletico: Simeone's team is still an underdog, but now they have the best chance
Atletico claims the goalkeeper of the national team of Serbia and Eibar Dmitrovic, compensation – 20 million euros
The FA Cup will be held without replays in the 2020/21 season, and there will be one match in the 1/2 final of the League Cup