Turkey

Uncut Gems'in ardından Adam Sandler basketbol dünyasını hareketlendirecek yeni bir film ile geri dönüyor!

Uncut Gems filmindeki performansı ile hafızalara kazınan Adam Sandler, LeBron James'in da yapımcı olarak aralarında bulunduğu ekip ile yeni bir filme hazırlanıyor. Netflix kullanıcılarını heyecanlandıracak filmin konusu, detayları ve tarihi ise merak konusu. Yönetmen Jeremiah Zagar'ın yeni projesi "Hustle" filminin basketbol dünyasına yeni bir soluk getireceği konuşulurken, LeBron James'in filme olan etkisi filmi bekleyenlerin heyecanını arttırıyor. İşte, Hustle filminin konusu ve detayları...

Uncut Gems'in ardından Adam Sandler basketbol dünyasını hareketlendirecek yeni bir film ile geri dönüyor!

Uncut Gems filmi geniş kitlelere hitap etmiş ve Adam Sandler'ın oyunculuğu ile başarıyı yakalamıştı. Adam Sandler şimdilerde ise yeni bir film ile beyazperdeye dönmeye  hazırlanıyor. Taylor Materne ve Will Fetters'ın  senaryosunu yazdığını "Hustle" filminin yapımcı grubunda ise ünlü basketbolcu, NBA yıldızı LeBron James yer alıyor.

Filmde, işyerinden haksız yere kovulduktan sonra yurtdışında yetenekli bir basketbolcu keşfeden ve her ikisinin de NBA'de başarılı olabileceğini kanıtlamak için onu ABD'ye getirmeye karar veren bir yetenek avcısını canlandıran Sandler; Netflix ile 4 filmlik yeni bir anlaşma imzalayarak, sevenlerinin yüzünü gülümsetti.

Adam Sandler'a Bağımsız Ruh Ödülü kazandıran 2019 yapımı karanlık komedi filmi “Uncut Gems”, Adam Sandler'ın tüm filmlerinde olduğu gibi yine başarıyı yakalamasını sağlamıştı. Bir yandan da Hubie Halloween ve seslendirme yapacağı yeni Hotel Transylvania filmleriyle meşgul olan Adam Sandler, Uncut Gems'le Oscar'ın kıyısından döndükten sonra dahil olacağı projelerde tekrar Oscar'ın radarına girecek gibi duruyor. 

Hustler filminin Netflix’in PR gücünün yanı sıra, yapımcıları arasında LeBron James gibi günümüz basketbolunun en önemli figürlerinden birini bulundurması da filme şimdiden artı değer katarak başarılı olma ihtimalini güçlendiriyor.

Football news:

Kike Setien: Griezmann played a great match, understood Messi well, scored a great goal. We changed something
Barca President on the Real Madrid match: VAR always favours one team. I have an unpleasant feeling
Faty scored the 9,000 th goal in the history of Barcelona
Griezmann scored in La Liga for the first time since February with a pass from Messi
Suarez came out on the 3rd place in the list of the best Barca Goalscorers in history
Guardiola lost 3 away games in a row in the League for the first time in his career
About Lautaro Marotta: He has not shown the slightest desire to leave