Bosnia and Herzegovina

NEZAUSTAVLJIV U BIJELOM DRESU: Real Madrid na krilima Džanana Muse slavio na otvaranju nove sezone Eurolige

U dosta izjednačenoj utakmici na kraju je više sigurnosti i sreće imala ekipa iz Madrida. Sjajnu prvu četvrtinu su odigrale obje ekipe uz blagu prednost gostiju sa 22:23. Potpuno jednako su odigrale ekipe drugu četvrtinu, u odbrani pogotovo pa se na poluvrijeme odlazi pri rezultatu 37:38.

Ni u trećem periodu niti jedna ekipa nije uspjela napraviti značajniju prednost, ali je ipak ekipa Real Madrida za jedan koš bila bolja (14:16) pa se u posljednjih deset minuta ulazi pri rezultatu 51:54. Posljednja četvrtina se igrala koš za košem, a u posljednje tri minute ulazi se pri rezultatu 63:64., da bi na kraju Real Madrid slavio sa 68:71.

Naš Džanan Musa je ponovo odigrao odličan meč i postigao je 13 poena i upisao je tri skoka i tri asistencije, a u dresu Panathinaikosa istakao se Williams sa 15 poena.