Slovakia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

FOTO To je pecka! Gottovi vnuci majú sestru: Aha, aké meno dostala! Božský Kája by len pozeral

Gottovi (†80) vnuci Vojtěch (12) a Jan (10) majú radosť, do rodiny im pribudla malá sestra...

Hoci to vyzeralo, že ich rodina je už kompletná, napokon sa všetko nečakane zmenilo. Druhorodená dcéra Karla Gotta Lucie (34) sa znenazdania zamilovala do iného muža, s ktorým sa zoznámila na sociálnej sieti. A keďže jej manželstvo s kuchárom Janom Kovaříkom prechádzalo krízou, rozhodla sa pre rozvod, aby bola voľná pre nového partnera.

Správa o ich rozchode bola prekvapivá, ale o nič menej prekvapivá nebola ani situácia, ktorá nastala po rozvode. Na rozdiel od iných známych rozvádzajúcich sa párov všetko zvládli v tichosti, a priam ukážkovo. Prioritou pre nich bolo najmä to, aby ich rozvod čo najmenej stresoval ich dvoch spoločných synov.

A tak dnes je z Lucie už šťastná pani Valčíková, a aj jej bývalý ma&nžel Jan má novú partnerku Evu. Chlapcov síce nemajú v klasickej striedavej starostlivosti, ale ich otec môže mať synov, kedykoľvek, keď o to požiada, dokonca si našil nové bývanie v blízkosti ich pôvodného domu, kde žili predtým spolu, aby to mal k chlapcom blízko. A Vojtěch a Jan teda poznajú aj novú patnerku ich otca, dokonca s ňou chodia aj na dovolenky.

A teraz vypláavala na povrch prekvapivá správa. Rodina Jan Kovaříka sa rozrástla a do rodiny pribudlo malé dievčatko. Vnuci Karla Gotta tak dostali malú sestričku, z ktorej majú veľkú radosť. Vojto jej už teraz sľúbil, že ju bude učiť matematgiku a Honzík ju bude vždy chrániť. A pozrite, aké meno jej dali. Aj Karel Gott by sa potešil!