Cyprus

Demokrat Parti'de 3 istifa

Demokrat Parti'de 3 istifa

Demokrat Parti üyesi ve Divan Başkan Yardımcısı Tuğcehan Ören, Özkan Sadrazam ve Hüseyin Kayışkanat ile beraber, partiden istifa ettiklerini açıkladı.

Demokrat Parti'de 3 istifa

Uzun yıllardır Demokrat Parti’de (DP) görev alan Tuğcehan Ören, Özkan Sadrazam ve Hüseyin Kayışkanat ile birlikte partiden istifa ettiklerini duyurdu.

Tuğcehan Ören, DP'nin yanlış siyasi kararlar alan hükümetin ortağı olduğunu belirterek, "Bu benim siyasi anlayışıma aykırıdır" sözleriyle istifa nedenini özetledi.

Ören'in sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Yıllardan beri hizmet verdiğim Demokrat Parti'den görevim olan divan başkan yardımcılığından ve üyeliğinden aynı zamanda Akdeniz Örgüt Başkanı Sayın Özkan Sadrazam ile Karakum Örgüt Başkanı Hüseyin Kayışkanat ile birlikte istifa ettiğimizi bildiririz.

Ben siyasete halkıma hizmet vermek için girdim. Maalesef halkın refah seviyesinin düştüğü ekonominin yerlerde süründüğü insanların kepenk kapattığı ve iflas ettiği buna bağımlı yanlış siyasi kararların alınıp vesile olunduğu bir hükümet ortaklığı içerisinde bulunmak benim siyasi anlayışıma aykırıdır. Bu neden ile yollarımızı DP ile ayırdığımı bilmenizi isterim."

Football news:

Vlasic took out Cristiano, but flew away from Muriel, and Lukaku has a record 88%: we continue to choose the best player of the season in Serie A
The penalty for 9 Super League clubs: a total donation of 15 million and the refusal of 5% of European income. With Real Madrid, Juve and Barca, UEFA promises to deal more seriously
Neymar will extend his contract with PSG until 2026. They can announce it on Saturday
Arsenal could sign Onan if his suspension is reduced. Ajax wants 14 million euros for the goalkeeper
Lille holds the lead in Ligue 1 with two rounds to go. Recent matches - with Saint-Etienne and Angers
Infantino that UEFA is bluffing, threatening Real Madrid, Barca and Juve with exclusion from the Champions League: You need to be strict, but do not miss the opportunity to find a common solution
Golovin passed a negative test for coronavirus