Slovakia

9 vecí, na ktoré si po pandémii budeme musieť zase zvykať

Ilustračný obrázok k článku 9 vecí, na ktoré si po pandémii budeme musieť zase zvykať
Zdroj: pixabay.com

Pandémia ovplyvnila život každého z nás a ukázala, že aj tie dovtedy najobyčajnejšie veci sa raz môžu stať len trúfalým snom.

16. apríl 2021 Magazín Lifestyle

16. apríl 2021 Magazín Lifestyle

Pandémia ovplyvnila život každého z nás a ukázala, že aj tie dovtedy najobyčajnejšie veci sa raz môžu stať len trúfalým snom.

Ilustračný obrázok k článku 9 vecí, na ktoré si po pandémii budeme musieť zase zvykať
Zdroj: pixabay.com

Pripravili sme si pre vás zoznam vecí, na ktoré si budeme musieť opäť zvyknúť.

Podávanie rúk

Hoci sme si v prvý mesiac pandémie pri formálnom stretnutí v práci museli neustále pripomínať opatrenia a dať si pri automatickom podávaní rúk stopku, dnes to máme už také zautomatizované, že bude ťažké sa to znova naučiť.

Nosenie rúžu

A na čo, keď sa mi pod rúškom aj tak rozmaže? A aj tak ho predsa nikto neuvidí. Napriek tomu, že sa tento bod týka zväčša ženského pohlavia, o pôžitok z pohľadu na namaľované pery prichádzajú aj muži a tým to nie je až tak jedno, ako sa zdá, milé dámy.

Rande vonku

Večera či fľaša vína v peknom prostredí už nie je samozrejmosťou. Okrem toho, že páry, ktoré spolu nežijú, musia počas pandémie hľadať kľukaté cestičky, ako a kde spolu tráviť čas, sú pripravené o značnú dávku uvoľnenej atmosféry v reštaurácii.

Kino

Len málokto si vie po pracovnom týždni predstaviť lepší ventil, ako je usadiť sa do pohodlného kresla s veľkým kýblom popcornu a vychutnávať si akčnú komédiu či brak, ktorý sme vlastne vôbec nechceli vidieť. Počas lockdownu by sme aj za lístok naň dali dvojnásobok z pôvodnej ceny.

Festivaly a akcie

Toľko ľudí na jednom mieste a nikto nedáva pozor, či je od toho druhého vzdialený dva metre? Áno, presne tak. Len sa pohodlne usaďte a nasávajte atmosféru.

Slobodné cestovanie

To je ale predstava, že nebudeš mať musieť so sebou žiadne potvrdenie o negatívnom teste a ani žiadne iné papiere, však? Že už nebudeš musieť uvažovať nad tým, ako sa dostať cez dva okresy bez stiahnutého žalúdka vždy, keď okolo prejde policajná hliadka.

Objímanie

Aj vy radi objímate? Nuž, zdá sa, že si na taký úzky fyzický kontakt budeme musieť opäť zvyknúť. Predstavte si, že známeho na ulici už nebudete musieť len pozdraviť a obísť, ale budete mu môcť dať plnými dúškami najavo, ako radi ho vidíte.

Návšteva starých rodičov

Ako dlho ste nevideli babičku? Toľkokrát ste sa tam strojili, no vaše vnútorné svedomie vás vždy presvedčilo, že ani po roku nie je ten správny čas. Predsa len, zdravie je prvoradé.

Piatkové večery

Pivo? Dnes večer? V pohode. Už budete mať totiž kde a pokojne vás za stolom môže byť aj v dvojcifernom poč­te.

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Instagram Instagram Instagram SLEDOVAŤ
Najčítanejšie

Football news:

In the game with Roma, we saw the former De Gea: he made 10 saves, dragged at close range and became the best player of the match
David Villa joined the management of the Indian club Odisha
Chelsea and Jorginho want to extend their contract. The midfielder was Interested in Juve
Player of the Wings of Hadi on alcohol: Never drank, because I am happy as I live
Matic on Europa League: Manchester United respect Villarreal, but approach the final with thoughts of winning
President of Villarreal on reaching the final of the European Cup: We have finally achieved this
Cavani-the first player in 35 years with a double in both matches of the 1/2 final of the European Cup