Slovakia

Alexandre zmizla milovaná fenka Chelsea, pátra po nej celá Bratislava: Hľadajú ju už aj celebrity

Fenku po nedeľnom zmiznutí hľadá celá Bratislava! "Stratila sa nám v nedeľu v noci v Malých Krasňanoch. Bola na dlhom žltom vodítku, pravdepodobne zbadala srnku a inštinkt lovca v nej zvíťazil. Počítame aj s možnosťou, že sa zamotala a niekto ju pri prechádzke našiel, odmotal a teraz je s ním. Nepodarilo sa nám nájsť obojok ani vodítko," opisuje osudnú noc majiteľka.

Chelsea bola podľa majiteľky čipovaná, na obojku mala známku aj s adresou a číslom. Žiaľ, doteraz sa nikto s dobrými správami neozval, hoci ponúkajú aj slušnú finančnú odmenu za nájdenie. "Chelsea je už starší psík, ktorý je chorý a potrebuje lieky. Už 3 dni o nej nemáme žiadne informácie a bojíme sa o ňu," uzatvára znepokojená Alexandra.

V prípade, že ste videli alebo našli fenku, kontaktujte majiteľku na tel. čísle, ktoré nájdete v galérii. Alebo napíšte na tip@novycas.sk, do predmetu uveďte - Chelsea.

Football news:

Barcelona's Interest in Isak Increased after Koeman's appointment. Larsson has a high opinion of the player (Mundo Seportivo)
Manuel Pellegrini: When you play against Real Madrid and var, it's too much
PSV and Porto are Interested in Barcelona midfielder PUC. He doesn't want to leave the club
Puyol about Barcelona: If we want to win the championship, we need to perform very well
Schalke sacked Wagner. The team has not won the Bundesliga since January
Iacini on 3:4 with Inter: Even a draw would be an unfair result, given how many chances Fiorentina created
Ramos Pro 3:2 with Betis: the Referee tried his best and didn't do anything intentionally