logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Slovakia

Anisimová sa odhlásila z US Open, zomrel jej otec

Amanda Anisimová. Foto: TASR/AP

Anisimova našli mŕtveho v pondelok. Príčina úmrtia nebola v tej chvíli známa, podľa dostupných informácií tréner netrpel žiadnou chorobou. Ako uviedol portál tennis.life, príčinou mohol byť infarkt.

New York 20. augusta (TASR) - Americká tenistka ruského pôvodu Amanda Anisimovová nebude štartovať na grandslamovom turnaji US Open. Sedemnásťročná talentovaná hráčka sa odhlásila z podujatia po tom, čo v utorok náhle zomrel jej otec a tréner v jednej osobe Konstantin Anisimov. Informáciu potvrdil ESPN jej agent.

Konstantina Anisimova našli mŕtveho v pondelok. Príčina úmrtia nebola v tej chvíli známa, podľa dostupných informácií tréner netrpel žiadnou chorobou. Ako uviedol portál tennis.life, príčinou mohol byť infarkt.

Konstantin Anisimov sa spolu so svojou ženou Olgou a najstaršou dcérou Mariou presťahovali z Ruska do USA v roku 1998. Amanda sa o tri roky neskôr narodila v New Jersey, odmalička sa začala venovať tenisu a pod vedením svojho otca sa postupne šplhala svetovým rebríčkom. V roku 2017 sa stala juniorskou šampiónkou na US Open, tento rok sa prebojovala do semifinále na Roland Garros. Aktuálne jej patrí v rebríčku WTA 24. priečka.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO