logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Slovakia

Autobusy z Dúbravky budú v najväčšej rannej špičke chodiť častejšie

02. decembra 2019

Ilustračná snímka. Foto: FOTO TASR – Jakub Kotian
Bratislava 2. decembra (TASR) - Autobusy č. 83 a 84, ktorých vyššia frekvencia nahradzuje električkovú dopravu počas rekonštrukcie Dúbravsko-Karloveskej radiály, budú mať ďalšie, tzv. posilové spoje. "Budú premávať počas najväčšej rannej špičky od 6.56 do 7.26 h v desaťminútových intervaloch," informuje Dopravný podnik Bratislava (DPB) na sociálnej sieti.
"Zastavovať budú na rovnakých zastávkach ako linka 84. Priemerný interval všetkých autobusov z Dúbravky na Patrónku sa tak skracuje na 2,5 minúty," dodáva dopravca.

Pripomína tiež, že na Patrónke môžu cestujúci prestúpiť nielen na linky MHD, ale aj expresné regiobusy Slovak Lines smerujúce na Račianske mýto a autobusovú stanicu. "Ich šoférovi sa pri nástupe stačí iba preukázať cestovným lístkom alebo priložiť električenku," dodáva DPB.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

Themes
ICO