Slovakia

Bayern má titul. Oslávil ho poltuctom

O zisku rekordného 31. titulu pre Bavorov definitívne rozhodla prehra Lipska na pôde Borussie Dortmund 2:3 v 32. kole Bundesligy.

Bayern vo večernom domácom dueli deklasoval Borussiu Mönchengladbach 6:0. Dve kolá pred koncom súťaže má na čele tabuľky pred Lipskom nedostihnuteľný desaťbodový náskok.

Hetrikom sa blysol poľský kanonier Robert Lewandowski, ďalšie góly Bayernu pridali Thomas Müller, Kingsley Coman a Leroy Sane.

Peter Pekarík Čítajte viac Ako skúsený mazák. Pekarík sa gólovo vrátil do zostavy Herthy

Lipsko prehrávalo v Dortmunde od 7. minúty, keď skóre otvoril kapitán Borussie Marco Reus. Šesť minút po zmene strán poistil náskok domácich Jadon Sancho.

Lipsku sa vďaka presným zásahom Lukasa Klostermanna a Daniela Olma síce podarilo vyrovnať na 2:2, no v 87. minúte rozhodol o triumfe Borussie Sancho.

Bundesliga – 32. kolo:

Góly: 2., 34. a 66. Lewandowski (tretí z 11 m), 23. Müller, 44. Coman, 86. Sane, ČK: 75. Nianzo (Bayern)

Góly: 48. Kramarič , 52. Akpoguma, 60. Baumgartner, 64. Bebou- 12. Uth, 42. Mustafi

Peter Schmeichel: UEFA has offered the Danish national team three options: to finish immediately, at noon the next day, or to count 0:3. Did the players have a choice?
Spain is learning to play without Ramos, Pique, Carvajal and De Gea (and possibly Alba). On the right in defense-a midfielder, in the center-two left-handers
Rhodri: England could field three teams. They are among the obvious favorites of the Euro
Goalkeeper of the national team of Ukraine Buschan about the match with the Netherlands: I do not consider myself a hero
The match between Denmark and Finland could not be played on the same day. The players didn't have to decide that
A fan fell from the Wembley stand at the England - Croatia match. He is in hospital in a serious condition
Sweden is even glad that Zlatan is not in the Euro. The fans love the team more without him, and the coach is happy when everyone plows