Slovakia

Česká speváčka Dommi zverejnila videoklip k singlu Homeland

Režisér videoklipu Štěpán Stewe Bárta z Unbeatable Records klip poňal ako prázdninový výlet.

Bratislava 6. augusta (TASR) - Česká speváčka Dommi zverejnila videoklip k singlu Homeland. Prostredníctvom neho pozýva svojich fanúšikov na krátky roadtrip. TASR o tom informovala PR manažérka Renáta Tomášová.

Dominika Lukešová je finalistkou tohtoročnej Česko Slovenskej SuperStar. Ihneď po skončení súťaže zamierila do štúdia, aby nahrala prvý oficiálny singel. Pieseň Homeland, ktorú už rotujú české rádiá, sa teraz dočkala aj videopodoby. Režisér Štěpán Stewe Bárta z Unbeatable Records klip poňal ako prázdninový výlet. "Bola to pre mňa ďalšia skúsenosť, nakrúcanie som si neskutočne užila," hovorí Dominika, ktorá si do videa pozvala kolegu zo SuperStar Mikyho Hrbáčka.

"Príjemná popová pesnička znesie porovnanie so zahraničnou konkurenciou a má všetky parametre stať sa jedným z domácich hitov v Českej republike v druhej časti prázdnin," poznamenala Tomášová ku skladbe, ktorá je po dvoch týždňoch v oficiálnom prehľade najhranejších česko-slovenských piesní na hranici prvej dvadsiatky.

"Všetko ide neuveriteľne rýchlo. Sotva sa skončilo finále SuperStar, už som bola v kontakte s chlapcami z Carsleepers a dohovárala nahrávanie," popisuje Dommi udalosti, ktorými momentálne žije. "Ťažko sa opisuje, čo cítite, keď prvýkrát počujete vlastnú pesničku v rádiu. Je to ohromné. A skôr ako sa stačíte poriadne nadýchnuť, šplháte sa na Říp, okolo pobieha 'týpek' s kamerou a nad hlavou vám krúži dron," smeje sa speváčka. Ďalej priznala, že doma si už stavia malé štúdio: "Aby som mala možnosť zaznamenávať nápady a skúšať sama niečo produkovať. Rada by som, pokiaľ to situácia dovolí, čo najskôr začala vystupovať s vlastnými pesničkami."

Football news:

Zidane about 3:2 with Betis: real can get better and will. A difficult game, but we believed in winning until the end
Dest said goodbye to the Ajax players and will fly to Barcelona today (Gerard Romero)
Vidal made his debut for Inter in the match against Fiorentina
Barcelona will only consider Zinchenko if Firpo leaves
The referee after VAR for a foul on Jovic removed defender Betis Emerson
Lampard replaced Kepu, but got 0-3 from West Brom in the first half. Then Chelsea got together and gave a comeback of the weekend: only the pupils scored
Arsenal are ready to offer 40+10 million euros to Lyon for Aouar