Slovakia

Chlapček zobral mame telefón a problém bol na svete: Keď uvidela, čo spôsobil, skoro ju porazilo

Ako píše Daily Mail, nezbedný chlapec má poriadne mlsný jazyk. Šikovne použil mamin telefón a jeho cieľom bolo jediné - dopriať si poriadne jedlo z  McDonald's. Peniazmi rozhodne nešetril. 4-ročný Tom si objednal šesťkrát Happy Meal, 10 mliečnych koktejlov, dve jahodové zmrzliny, dva balíky kuracích nugetiek po 12 kusov, osem fliaš vody, dvakrát McFlurry zmrzlinu, veľký balík hranoliek so slaninou a cheddarom, dva jablkové koláče a grepový džús. Nezabudol, samozrejme, ani na obľúbené hračky.

Domom sa síce ozývala detská radosť, no Raissa nezdieľala so synom pocity šťastia. Keď zbadala, akú sumu uhradil Tom cez jej telefón, skoro ju šľak trafil. Za obrovskú donášku jedla jej ubudlo z účtu v prepočte vyše 82 eur.  "Toto nie je prvýkrát, čo sa to stalo," priznala mamička. Napriek tomu, že sa chlapec dostal do riadneho prúseru, sťažoval si, že mu neprišla jedna hračka, po ktorej veľmi túžil. "Smiala som sa, plakala a potom som si sadla, aby som sa najedla a dala si mliečny koktejl," uviedla Raissa. 

Mamička sa nehanbila ukázať svetu, čo vyviedla jej malá ratolesť. Vtipnou príhodou potešila množstvo ľudí a dočkala sa zaujímavých reakcií. "Nie všetci hrdinovia majú plášť. Aká legenda!" stálo v komentári. Niektorí s ňou zdieľali aj podobné situácie. Nuž, deti sú naozaj prefíkané. 

Football news:

Barca's presidential election will not take place on January 24 due to anti-coronavirus restrictions
Zlatan on Covid: I tried to train at home, but immediately felt tired
Bayern are Interested in Militao as a replacement for Alaba. The Brazilian has 3 matches for Real Madrid this season
Fiorentina Interested in Odriosola. The defender of Real Madrid played 1 match in the season
Pavlyuchenko on Tottenham: At first, my English was zero. When I drank a beer, I had good English, Spanish, and Portuguese
Dean Smith is the Premier League's best coach in December. Aston Villa have scored 11 points in 5 matches
Jamie Carragher: Manchester United's win at Anfield shocks the Premier League. Liverpool must put them in their place