Slovakia

Ďalšia smrť medzi celebritami! Moderátor († 67) zo Šlágr TV dostal najprv mŕtvicu, potom koronavírus

Ako píše Blesk.cz, zomrel hudobník a moderátor českej Šlágr TV Vratislav Měchura. Viac o jeho smrti prezradil kolega. ,,Vráťa mal na začiatku septembra slabú mŕtvicu, na čas dokonca stratil zrak, ale už sa z toho dostával. Mal ísť ešte na operáciu hlavy kvôli nejakej zrazenine, ale dostal ten najhorší druh koronavírusu a bol v posledných dňoch na prístrojoch s ťažkým zápalom pľúc,“ povedal.

,,Dokonca ho uviedli do umelého spánku, z ktorého sa ešte na chvíľu prebudil, ale zistili, že počas neho dostal ešte druhú mŕtvicu a ochrnul na polku tela. Bohužiaľ, krátko na to zomrel,“ opísal spolupracovník. Správa o Měchurovej smrti šokovala známu českú moderátorku Zuzanu Bubílkovú, s ktorou často vystupoval.

,,Často sme si telefonovali a teraz mi nejaký čas kvôli koronavírusovej pauze nebral telefón, vravela som si, kedy mi zavolá spať? Boli sme veľkí priatelia, rada som s ním pracovala. Bol veľmi príjemný, pohotový,“ povedala smutne moderátorka pre Blesk.cz.

Football news:

Real started with Alaves: stupid hand Nacho and wild pass Courtois-again defeat
20 shells of times of the Second world war found on the basis of the Roma
Zidane Ob 1:2 with Alaves: the Start of the match is the worst for Real Madrid in the season. We lack stability
A clear penalty! Oh, my God. Ramos and Carvajal on the fall of Hazard in the match with Alaves
Ex-referee Andujar Oliver: Marcelo was pulled by the hair, it was necessary to put an 11-meter shot. There was no penalty on Hazard
Favre Pro 1:2 with Cologne: They were sitting in defence and Borussia were in too much of a hurry. There were few chances
Real Madrid conceded after a mistake by Courtois on a pass. Forward Alaves scored in an empty net