logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Slovakia

FOTO: Krásna ako obrázok. Olympijská ambasádorka si podmanila rodisko

Gabriela Sabatiniová máva divákom počas finále...

Gabriela Sabatiniová máva divákom počas finále štvorhry chlapcov na III. Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires. Autor: TASR/AP, Florian Eisele

Počas víkendu dekorovala najlepších tenistov na Olympijských hrách mládeže v rodnom Buenos Aires. Na podujatí pôsobí ako ambasádorka a spolu s kolegom-krajanom Davidom Nalbandianom aj ako tzv. Role Model.

„Je to krásne podujatie, som rada, že môžem byť jeho súčasťou. Medzi tenistami som videla veľa talentu a možno aj budúceho šampióna či šampiónku. Dôležité bude, aby neprestávali na sebe pracovať,“ povedala Sabatiniová médiám.

Sabatiniová patrila v závere 80-tych a na začiatku 90-tych rokov minulého storočia medzi elitu WTA. Okrem iného vyhrala jeden grandslam vo dvojhre (US Open 1990), jeden vo štvorhre (Wimbledon 1988) i striebornú medailu na OH 1988 v Soule.

Ak by ste náhodou zabudli, ako jej to svedčalo a stále svedčí na kurte i mimo neho, pozrite si jej prezentáciu z instagramu.

Themes
ICO