logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Slovakia

Hudáček je najlepším brankárom týždňa v KHL, zažiarili aj dvaja „žolíci“

Slovenský brankár Július Hudáček sa stal najlepším brankárom 17. týždňa základnej časti Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL).

Do výberu najlepších hráčov uplynulých siedmich dní v nadnárodnej súťaži sa dostal tretíkrát v kariére, raz sa mu to podarilo v ročníkoch 2017/2018 aj 2018/2019. Informáciu priniesol oficiálny web KHL.

Hudáček ide aj na Zápas hviezd KHL

Gólman Spartaka Moskva odchytal tri zápasy, v ktorých dvakrát doviedol svoj tím k víťazstvu a raz aspoň k bodovému zisku. V spomenutých stretnutiach čelil dovedna 92 strelám a mal úspešnosť zákrokov 97,74 percenta.

Hudáček týmito výkonmi potvrdil príslušnosť medzi najlepšími brankármi súťaže, koncom aktuálneho týždňa sa predstaví v Moskve na Zápase hviezd KHL. V prebiehajúcej sezóne odchytal zatiaľ 31 duelov, v ktorých zneškodnil 93,2 percenta striel.

Medzi najlepšími aj dvaja hráči Jokeritu

Najlepším obrancom minulého týždňa v KHL sa stal Fín Sami Lepistö z Jokeritu Helsinki, ktorý nazbieral päť bodov za dva góly a tri asistencie.

Medzi útočníkmi uspel jeho klubový spoluhráč Niklas Jensen. Produktívny Dán strelil päť gólov a ďalšie tri pripravil spoluhráčom. V kategórii nováčikov sa presadil bieloruský útočník Arťom Anosov z Dinama Minsk.

Themes
ICO