Slovakia

Mama trpela šialenými migrénami: Zvrat po 20 rokoch! Že jej zaberie práve toto, šokovalo aj ju

Bolesti hlavy ju trápili celé desaťročia - spôsobovali bolesti, nevoľnosť a citlivosť na svetlo a zvuky. Pred šiestimi rokmi jej však predpísali botox a odvtedy podstúpila viac ako 700 injekcií, píše Metro.

V nemocnici dostávala každých 12 týždňov 31 injekcií do oblasti čela, zadnej časti hlavy, krku a pliec. Rosehannah, ktorá je mamou Daniela (13) a Joshuu (10), teraz uviedla, že odvtedy trpí iba piatimi až ôsmimi migrénami mesačne namiesto zhruba 30.

„Zažívať migrénu každý deň od mojich 13 rokov bol ochromujúci pocit. Bol to boj, pretože som nemohla fungovať a neustále som mala bolesti," hovorí Rosehannah. „Bola som dosť šokovaná, že mi navrhli botox, myslela som si, že sa to robí iba v kozmetike. Ale bola som ochotná vyskúšať čokoľvek," priznáva utrápená žena, ktorá v neznesiteľnej bolesti celé dni preležala v posteli.

„Nemôžem uveriť, že to zafungovalo. Teraz sa cítim oveľa lepšie. A úľava je takmer okamžitá. Teraz môžem tráviť čas so svojimi deťmi, čo je najdôležitejšie. Cítim sa ako nový človek," referuje priam zázračné účinky botoxu mama dvoch chlapcov. Ani pocit úľavy však neprichádza bez obety. "Bolesť z injekcií stojí za to. Je to ako osie žihadlo. Čím viac ich mám, tým bolestivejšie to je, ale stojí to za to," zakončila Rosehannah.

Football news:

Griezmann spoke with Hamilton and visited the Mercedes boxes at the Spanish Grand Prix
Barcelona feels that Neymar used it. He said that he wanted to return, but extended his contract with PSG (RAC1)
Aubameyang to the Arsenal fans: We wanted to give you something good. I am sorry that we could not
Atletico did not lose at the Camp Nou. Busquets' injury is the turning point of the match (and the championship race?)
Verratti injured his knee ligaments in PSG training. Participation in the Euro is still in question
Neymar's contract in one picture. Mbappe wants the same one
Manchester United would like to sign Bellingham in the summer, not Sancho. Borussia do not intend to sell Jude