logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Slovakia

Misska Šebestová si o ex Ďuricovi a jeho novej milenke myslí svoje: Nakladačka za Ples v opere!

Mnohí pritom očakávali, že aj napriek nedávnemu rozchodu medzi smotánku zavíta s matkou svojej dcérky Ninky (4), misskou Magdou Šebestovou (36), s ktorou tvoril pár sedem rokov. Tmavovláska len v decembri exkluzívne Novému Času priznala, že ich vzťah skrachoval.

Napriek tomu futbalista a bývalá riaditeľka súťaže krásy trávili Vianoce spolu. Dnes je už jasné, že o záchranu vzťahu nešlo a najkrajšie sviatky v roku pokope asi trávili kvôli milovanej dcérke. V januári už Ďurica zverejnil spoločnú fotku s misskou Dianou Kačurovou, ku ktorej pridal srdiečko.

Oficiálny punc ich vzťah dostal, keď ju so sebou vzal na prestížny Ples v opere 2020. Spoločne sa prešli po červenom koberci a kráska rozdávala úsmevy. Pre mnohých bolo takéto rýchle zoficiálnenie vzťahu prekvapením. Ďuricova ex Šebestová po ich premiére vo svetlách reflektorov pridala na Instagram fotku s dcérkou. ,,Keď sú tvoje priority jasné! Nina," odkázala a pridala srdiečka.

Nový Čas Šebestovú oslovil v súvislosti s tým, že jej expartner prišiel na Ples v opere s novou frajerkou Kačurovou. Magda sa spočiatku tvárila, že je nad vecou, ale napokon poslala zaľúbenému páriku štipľavý odkaz v zmysle, že to bol ich splnený životný sen. Doslovne uviedla: „Prepáčte, ale pýtajte sa a venujte pozornosť tým, pre ktorých bola takáto medializácia pravdepodobne splnený životný sen...“

Themes
ICO