logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Slovakia

Muž sa tešil, že strávi čas so svojou priateľkou: Kvôli správe v mobile ho deportovali

24-ročný Isaac Roblett z Veľkej Británie povedal, že chcel stráviť tri mesiace so svojou priateľkou Camilou Iglesiou z USA. Podľa The Sun ho zadržali kvôli správe, ktorú svojej priateľke napísal. "Sťahujem sa, aby som bol blízko teba." Hneď po pristátí v Chicagu ho zavreli do cely, kde ho vypočúvali.

Na ďalší deň ho deportovali a zakázali mu navštevovať USA. "Prešli mi celý môj telefón a našli správu, kde som jej písal, že sa za ňou sťahujem. Povedali mi, že je to dostatočný dôkaz na to, aby ma nepustili ďalej," povedal Isaac. Podľa jeho slov však myslel to, že s ňou bude celé tri mesiace. 

"Nepoviem jej predsa, že ju idem navštíviť, keď tam budem tri mesiace... Skoro som plakal, snažil som sa zadržať slzy. Jeden z úradníkov mi povedal, aby som sa vzchopil a dostal sa cez to," povedal. Do lietadla išiel na druhý deň v putách v sprievode štyroch osôb. Prípadom sa budú zaoberať príslušné úrady.
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO