Slovakia

Návštevy pacientov v bánovskej nemocnici sú už bez obmedzení

Okres Bánovce nad Bebravou sa momentálne nachádza v oranžovej farbe COVID automatu a platia tam mierne protiepidemické opatrenia.

Bánovce nad Bebravou 10. júna (TASR) - Príbuzní už môžu navštevovať pacientov hospitalizovaných v nemocnici v Bánovciach nad Bebravou bez obmedzení. K uvoľneniu opatrení pristúpilo zdravotnícke zariadenie na základe aktuálnej epidemickej situácie. Informovala o tom vo štvrtok TASR Martina Pavliková, hovorkyňa spoločnosti Agel SK, pod ktorú bánovská nemocnica patrí.

Okres Bánovce nad Bebravou sa momentálne nachádza v oranžovej farbe COVID automatu a platia tam mierne protiepidemické opatrenia.

Návštevné hodiny v bánovskej nemocnici sú každý deň medzi 14.00 h až 16.00 h. "Nemáme už limity na počet príbuzných pri jednej návšteve, ani obmedzený čas na 15 minút, ako to bolo na začiatku, keď sme návštevy povolili. Verím však, že každý, kto do nemocnice príde navštíviť svojho blízkeho, bude naďalej zodpovedný. Prekrytie dýchacích ciest a dezinfekcia rúk je samozrejmosťou,“ dodala riaditeľka nemocnice Mina Bobocká.

Football news:

Scotland coach Clarke: There were a lot of good moments during the group stage, but no points scored
England are the most boring group winners in history. Two goals were enough! And at the World Cup, the Italians once became the first even with one
Dalic - to the fans after reaching the Euro playoffs: You are our strength, and we will be your pride
Modric became the youngest and oldest goalscorer in Croatia at the Euro
Czech Republic coach Shilgava: We came out of the group and fought with England for the first place. We got what we wanted
Gareth Southgate: England wanted to win the group and continue to play at Wembley-and it succeeded
Luka Modric: When Croatia plays like this, we are dangerous for everyone