logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Slovakia

Pod mostom Lafranconi budú opravovať vozovku - pripravte sa aj na dopravné obmedzenia!

V dňoch 12. až 14. júla 2019 sa na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu koná zjazd Jehovových svedkov s názvom „Láska nikdy nezlyháva". Ide o zjazd, ktorý sa uskutoční vo viac než 200 krajinách na 6 kontinentoch. Očakáva sa, že v Bratislave sa ho aktívne zúčastní až 4 700 ľudí, pričom verejnosť má na podujatie takisto vstup voľný.

Až 15 dopravných priestupkov zistili mestskí policajti za hodinu a pol na Gagarinovej ulici v Bratislave.

Tak takýmto zbytočným luxusom sa môže pochváliť ozaj málokto! Na Kamzíku už niekoľko mesiacov stoja úplne nové verejné záchody, ktoré sú však stále zamknuté. S pracovníkmi mestských lesov sme vošli dnu, aby sme vám mohli ukázať, čo všetko sa v nich momentálne nachádza a stálo to priam neuveriteľnú sumu 128 250 eur.

V bratislavskej MHD sa včera odohrala dramatická situácia a to na dosť nebezpečnom mieste – železničnom priecestí medzi Trnavskou ulicou a Ivanskou cestou. Autobus zostal stáť na koľajniciach a vystrašení ľudia v zúfalstve kričali na vodiča, keď videli blížiaci sa vlak!

Električka č. 3 bude mať počas pracovných dní v období letných prázdnin posilnené ranné spoje. Informuje o tom Dopravný podnik Bratislava (DPB) na svojej stránke. Upozorňuje aj na nové dočasné zastávky.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO