Slovakia

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 TOKIO - pondelok, 2. augusta

Olympijské hry v Tokiu sa prebiehajú od 23. júla do 8. augusta.

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 Tokio:


(termíny SELČ, v dejisku plus 7 hodín):

PONDELOK 2. AUGUSTA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

3.20 atletika

finále diaľka muži

4.50 vzpieranie

ženy do 87 kg, skupina B


ženy nad 87 kg, skupina B

4.50 atletika

finále 100 m prek. ženy

6.00 bedminton

štvorhra ženy, finále a o 3. miesto

7.30 jachting

trieda 49er FX ženy, , finálová jazda

7.30 strelectvo

finále rýchlopaľná pištoľ 25 m muži

8.30 jachting

trieda 49er muži, finálová jazda

8.50 vzpieranie

ženy do 87 kg, skupina A

9.50 strelectvo

finále ľubovoľná malokalibrovka 3x40 muži


/? - JÁNY/

10.00 jazdectvo

parkúrové skákanie družstvá

10.00 športová gymnastika

kruhy muži, finále

11.00 dráhová cyklistika

tímšprint ženy, finále a o 3. miesto

11.00 športová gymnastika

prostné ženy, finále

11.51 športová gymnastika

preskok muži, finále

12.00 atletika

disk ženy, finále

12.30 zápasenie

grécko-rímske muži do 60 kg


12.30 o 3. miesto, 12.50 finále

12.50 vzpieranie

ženy nad 87 kg, skupina A

13.00 bedminton

súťaž jednotlivcov muži, finále a o 3. miesto

grécko-rímske muži do 130 kg


13.05 o 3. miesto, 13.30 finále Uhr

13.45 jazdectvo

parkúrkové skákanie jednotlivci

13.55 zápasenie

voľný štýl ženy do 76 kg


13.55 o 3. miesto, 14.20 finále

14.15 atletika

3000 m prek. muži, finále

14.40 atletika

5000 m ženy, finále

--------------------------------------------

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.00 atletika

rozbehy a kvalifikácie:


kladivo muži (2.00 A-skupina, 3.30 B-skupina) /LOMNICKÝ/
1500 m ženy
200 m ženy

2.00 volejbal ženy

2.00 A-skupina: Srbsko - Kórejská rep.


4.05 B-skupina: USA - Taliansko
7.20 B-skupina: ROC - Turecko
9.25 B-skupina: Čína - Argentína
12.40 A-skupina: Japonsko - Dominkánska rep.
14.45 A-skupina: Brazília - Keňa

2.00 hádzaná ženy

2.00 A-skupina: Kórejská rep. - Angola


4.00 B-skupina: Francúzsko - Brazília
7.15 B-skupina: Španielsko - ROC
9.15 B-skupina: Maďarsko - Švédsko
12.30 A-skupina: Holandsko - Čierna Hora
14.30 A-skupina: Nórsko - Japonsko

2.30 rýchlostná kanoistika

rozjazdy a štvrťfinále:

ženy K1 200 m


muži C2 1000 m
muži K1 1000 m (3.21 rozjazdy, 5.22 štvrťfinále) /GELLE/
ženy K2 500 m

2.30 pozemný hokej ženy

štvrťfinále (2.30, 5.00, 11.30 a 14.00)

3.00 basketbal ženy

3.00 F-skupina: Nigéria - Japonsko


6.40 F-skupina: Francúzsko - USA
10.20 C-skupina: Čína - Belgicko
14.00 C-skupina: Austrália - Portoriko

3.00 vodné pólo muži

3.00 A-skupina: Maďarsko - Taliansko


4.30 A-skupina: Grécko - USA
7.00 B-skupina: Srbsko - Čierna Hora
8.30 B-skupina: Španielsko - Chorvátsko
11.20 A-skupina: Japonsko - JAR
12.50 B-skupina: Austrália - Kazachstan

4.30 strelectvo

ľubovoľná malokalibrovka 3x40 muži, kvalifikácia


/JÁNY/

5.00 bejzbal muži

play off

7.30 stolný tenis

družstvá muži a ženy, štvrťfinále

10.00 futbal ženy

semifinále (10.00 a 13.00)

12.20 atletika

semifinále a kvalifikácie:

žrď ženy


200 m ženy
400 m muži
13.35 semifinále 400 m prek. ženy /? - ZAPLETALOVÁ/

Football news:

I am not a victim of racism. I'm black and proud. Menyan responded to the insults of Juventus fans
Phil Jones will be in the Manchester United squad for the game against West Ham. He has not played since January 2020
Falcao scored the winning goal in the 96th minute for Athletic, coming on as a substitute in the 76th. He has 2 goals in 2 games for Rayo Vallecano
Coach Wycombe about 1:6 with City: A special 22 minutes! An incredible event for our fans
Strakosha could not hold back tears when he saw the Lazio fans' banner. He was supported after an autogall with Galatasaray
Coach Spezia Motta on Juventus: They are going through a difficult moment, but we must show the maximum, play our football
Ten Hag refused to answer the question about the appointment to Barca: Do you have any business with Ajax