Slovakia
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Slovenský nivelačný systém, ktorý sa stal bestsellerom v celej Európe

Malí a strední podnikatelia čelia náročným podmienkam predaja už druhý rok. Najväčší internetový predajca na svete, spoločnosť Amazon, však ponúka obchodníkom možnosť predaja prostredníctvom stránky Amazon.de aj na Slovensku. Okrem rôznych marketingových nástrojov majú možnosť využiť aj program Fulfilled by Amazon (FBA), v rámci ktorého im poskytuje úplný logistický servis. Jednoduchosť a efektivitu predaja cez Amazon zrkadlí aj slovenská značka Levello, ktorej produkt sa na stránke Amazonu dostal vo svojej kategórii medzi tie najlepšie hodnotené a predávané v celej Európe.

Slovenská značka Levello na trhu poskytuje kvalitný nivelačný a fixačný systém. Vďaka nemu nie je problémom dosiahnuť jednoduchú, rýchlu a dokonale rovnú pokládku dlažieb a obkladov. Spočiatku o nej vedeli len slovenskí a českí zákazníci, no od roku 2018, keď sa značka rozhodla spustiť predaj svojich produktov cez Amazon, je Levello dobre známe aj v krajinách, ako sú Nemecko, Rakúsko, Maďarsko, Francúzsko, Španielsko a dokonca aj Malta. Ich Nivelačný a fixačný systém LEVELLO sa stal dokonca v priebehu roka a pol vo svojej kategórii absolútnym bestsellerom.

,,Hľadali sme nové trhy a ďalšie možnosti predaja v zahraničí, nielen prostredníctvom vlastného e-shopu na Slovensku alebo v Česku. Vtedy sme si vytvorili účet predajcu v Amazone a v priebehu niekoľkých dní sme mali naplno rozbehnutý predaj v niekoľkých krajinách Európy,“ opisuje začiatky predaja cez Amazon Radovan Brichta, riaditeľ značky Levello.

Z dôvodu pandémie boli mnohé podniky nútené úplne pozastaviť predaj vo svojich kamenných obchodoch. V prieskume realizovanom spoločnosťou FinGo sa ale zistilo, že vlani online nakupovanie v Európskej únii vzrástlo medziročne až o štyri percentá a až 72 percent Európanov nakupovalo online. Zo štúdie Small Biz Trends však vyplýva, že iba 26 % malých firiem sa pokúsilo vytvoriť svoj vlastný internetový obchod.

Levello_2.jpg

Foto: Levello

,,K predaju cez vlastný e-shop potrebujete mnoho skúseností a zručností, minimálne s tvorbou web stránok a programovania. Ďalej sú potrebné finančné prostriedky na propagáciu a etablovanie sa na danom trhu,“ opisuje Radovan Brichta. ,,Cez Amazon nepotrebujete vedieť skoro nič, len zalistujete svoj produkt a okamžite predávate, čo je obrovskou výhodou.“

Amazon umožňuje obchodníkom odpovedať na dopyt zákazníkov po bezpečnom a pohodlnom nákupe. Cez Amazon si môžu zákazníci z pohodlia vlastných domovov zadovážiť svoje obľúbené produkty aj od slovenských firiem. A pritom všetko, čo musia predajcovia urobiť, je doručiť produkty do logistického centra Amazonu a tam sa už postarajú o zvyšok – uskladnenie, doručenie aj zákaznícky servis

,,Do budúcna plánujeme rozšíriť predaj do mnohých ďalších krajín a budovať tak našu značku prostredníctvom Amazonu, nakoľko dôveryhodnosť tohto marketplace-u je vysoká. Amazon ponúka aj možnosť reklamy produktov, ich marketingový nástroj je veľmi prehľadný a dobre nastaviteľný. Na predajnom účte všetko funguje na 100%, a ak náhodou nie, Amazon sa to snaží okamžite opraviť a zdokonaliť. Amazon je hotový zázrak,“ skonštatoval.

Predaj cez Amazon je veľmi jednoduchý – stačí si založiť účet predajcu, vytvoriť zoznam produktov a môžete začať generovať tržby.

Levello_3.jpg

Radovan Brichta, riaditeľ značky Levello. Foto: Levello

Ďalšie výhody predaja cez Amazon:

Levello_4.jpg

Nivelačný a fixačný systém LEVELLO. Foto: Levello

Viac informácií o možnosti predaja cez Amazon nájdete na amazon-news.sk/Predavaj-na-amazon.

Informačný servis