Slovakia

Stavajte rýchlo, efektívne a jednoducho

Medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie prefabrikáty patria filigránové steny Leier.

Ak sa chystáte stavať väčšie objekty, akými sú moderné vily či nové bytovky, tak je pre vás ideálnym a tiež veľmi výhodným riešením využitie prefabrikovaných železobetónových prvkov. Prefabrikáty Leier ponúkajú nielen efektívnu, ale aj vysoko kvalitnú výstavbu. Vďaka hotovým dielcom, ktoré sa jednoducho osadia na určené miesto, výrazne zjednodušujú celý proces stavby, šetria finančný rozpočet a zaručia bezproblémovú výstavbu bez časového sklzu.

Ďalšou z ich výhod je, že sa nevyrábajú v pevnom modulovom prevedení, ale na mieru podľa podkladov získaných od statika, vďaka čomu sa dokážu dokonale prispôsobiť potrebám každej stavby. Ich hrúbku je možné zvoliť v rozmedzí od 18 do 40 cm a veľkosť prispôsobiť nosnosti stavebného žeriavu, vďaka čomu sú prefabrikované stenové prvky vhodné na realizáciu akýchkoľvek inžinierskych konštrukcií. Na základe dostupnej projektovej dokumentácie je už počas výrobného procesu možné vyhotoviť steny s rôznymi výrezmi či prestupmi na umiestnenie rozvodov i elektroinštalácie, a to podľa akýchkoľvek požiadaviek projektanta. Hotové prefabrikované dielce garantujú presnú rovinnosť a hladký bezpórovitý povrch z oboch strán, ktorý je okamžite pripravený na stierkovanie či maľovanie, bez potreby omietania.

Medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie prefabrikáty patria filigránové steny Leier. Pozostávajú z dvoch železobetónových dosiek, ktoré slúžia aj ako skryté debnenie. Steny sú už pri samotnej výrobe spojené priestorovou výstužou, čím sa znižujú celkové náklady a zabezpečí sa maximálna hospodárnosť konštrukcie. Po ich osadení sa priestor medzi panelmi vyplní betónovou zmesou požadovanej triedy, čím vznikne špeciálna sendvičová konštrukcia. Po vytvrdnutí betónovej zmesi jadra vzniká aj plnohodnotná nosná konštrukcia. V prípade individuálnych požiadaviek na tepelnoizolačné vlastnosti stien je možné vytvoriť aj panely s osadeným zateplením.

Prefabrikované železobetónové prvky Leier dokážu garantovať rýchlu a efektívnu výstavbu. Okrem stenových prvkov, nájdete v ponuke aj flexibilné stropné konštrukcie, schodiskové ramená či prefabrikovanú výťahovú šachtu. Ak si však nie ste istý, či je táto metóda vhodná práve pre váš projekt, Leier ponúka aj ďalšie stavebné systémy, medzi ktorými si určite vyberiete ten správny pre vašu stavbu. Viac informácií nájdete na www.leier.sk.

Football news:

Ferdinand on Barca breeding: Bad. They still rely on old-timers
Inter wants Perisic back, even if Conte remains in the team. Bayern hopes to buy the player for less than 20 million euros
Rudi Garcia on Lyon's chances against city: the quarter-Finals showed that the favourites can also be beaten
CSKA agreed a 5-year contract with Fuchs. The transfer is estimated at 7-10 million euros
Ferdinand on Messi at Barca: Will he want to stay, given the results and the team's performance? Does he have time to wait?
I would not be surprised if Pochettino is appointed in less than 3 days. Ex-Barca winger Carrasco on the club's new coach
Alaba about Mueller: we are Glad that Bayern have such a player