Slovakia

Veľká súťaž denníka Nový Čas: Hrajte o vianočné nákupy za 30 000 eur!

A práve v tomto čarovnom období má pre vás denník Nový Čas jedinečnú príležitosť, ako odľahčiť nápor na rodinný rozpočet a prináša vám kupónovú súťaž „Nový Čas, Štedrý čas“, počas ktorej 300 z vás získa poukážku na nákup v Lidli v hodnote 100 eur.

Štedrá večera, sladké dobroty či darčeky pre celú rodinu! Vianoce dajú zabrať rodinnému rozpočtu, no už od pondelka máte šancu získať nákup v hodnote 100 eur v obchodnom reťazci Lidl. Nemusí ísť len o nákup potravín, ale aj darčekov pre celú rodinu. Súťaž bude prebiehať tri týždne a princíp je jednoduchý.

Stačí si kupovať denník Nový Čas od pondelka do nedele a zbierať kupóny. Žrebovať budeme celkovo 3x, dokopy až tri stovky z vás, ktorí sa do súťaže zapojíte. Výhercovia si budú môcť nakúpiť v predajniach Lidl po celom Slovensku ľubovoľný tovar.

Ako na to?

1. Kúpte si Nový Čas a Nový Čas Nedeľa

Stačí, ak si v čase od pondelka 30. 11. do nedele 20. 12. kúpite denník
Nový Čas alebo Nový Čas Nedeľa. Pozor! Dôležité je, aby ste si kúpili 5 po sebe nasledujúcich vydaní v danom týždni.

2. Zbierajte kupóny

V každom vydaní Nového Času a Nového Času Nedeľa nájdete kupón. Na zapojenie sa do súťaže je potrebné, aby ste mali vystrihnutých 5 zhodných kupónov uverejnených v jednotlivých po sebe idúcich vydaniach denníka Nový Čas a Nový Čas Nedeľa.

3. Pošlite kupóny

Kupóny z daného týždňa pošlite na adresu Nový Čas - súťaž , P. O. Box 38/a, 830 00 Bratislava. Zásielka musí obsahovať minimálne 5 zhodných kupónov, 1x podpísaný súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorý sa nachádza na každom kupóne, a kontaktné údaje (meno, priezvisko, bydlisko a telefónne číslo).

Kupóny pošlite v obálke.
Otvoriť galériu

4. Žrebovanie

Každý týždeň vyžrebujeme 100 výhercov. Žrebovanie prebehne v troch termínoch:
- 11. 12. 2020
- 18. 12. 2020
- 28. 12. 2020

Čo všetko možno v Lidli nakúpiť?

Čo všetko možno v Lidli nakúpiť?
Otvoriť galériu

Football news:

Bayern will play Egypt's Al-Ahly or Qatar's Al-Duhail in the Club World Cup semi-finals
Villalibre about delaying time by Athletic: Barcelona is worth a billion euros, and we wanted to win the Super Cup at the cost of our lives
Andrea Pirlo: Juventus want to win a tenth league title. Now is a difficult moment, but the ambitions remain the same
Dynamo crossed the medical examination and Cyberpunk 2077: they decorated the hospital with graphics and stuffed everything with Easter eggs
Joan Laporta: If Messi wants to gain experience in football in America, it will be useful for everyone
Ter Stegen and the Barcelona defenders have filed complaints against Griezmann for commenting on a poor defensive performance after the Super Cup (Cadena SER)
PSG can buy Barca defender Emerson for 25 million euros