"Milý priatelia, nedá mi nevyjadriť sa. Nedovolím, aby nejaký tajtrlík pána Kisku, nejaký pán Šeliga, urážal a ohováral môjho otca," hovorí Harabinová vo videu na sociálnej sieti. Svojho otca chce preto chrániť a podáva na Šeligu trestné oznámenie. Šeliga podľa nej tvrdí, že: "Harabin je v blízkom vzťahu s drogovým dílerom Bakim Sadikim, ktorý bol za predsedovania môjho otca na Najvyššom súde právoplatne odsúdený na 23 rokov."

Trestné oznámenie podáva na Šeligu, lebo doteraz sa veci údajne nevenoval generálny prokurátor Jaromír Čižnár. "A pretože si môjho otca veľmi vážim," konštatuje Harabinová. Jej video zavesil na svôj profil na sociálnej sieti sám Harabin so slovami: "Moja dcéra Tamara podáva trestné oznámenie na Kiskovho tajtrlíka Šeligu. Som na ňu hrdý, chráni si svoju rodinu."

Harabin na sociálnu sieť napísal aj údajné slová Šeligu o ňom: "Harabin je nie len politik, ktorý si stále oblieka sudcovský talár, ale aj osoba, ktorá má pokrivený morálny profil. Jeho kontakty s mafiánom Sadikim, konšpirácie a klamstvá, ktoré šíri a šikanovanie kolegov sú dôvody, to všetko sú dôvody, prečo by nie len že nemal kandidovať na predsedu Najvyššieho súdu, ale nemal by byť už ani sudcom."

Stanovisko Juraja Šeligu a Štefana Harabina zisťujeme.