Slovakia

VIVO! Bratislava sa ďalej rozrastá

VIVO! Bratislava sa ďalej rozrastá Foto: VIVO! Bratislava

V júli sa rodina obchodov v nákupnom centre VIVO! Bratislava rozrástla o štyroch nových členov. Svoje brány otvorili obchody Costa Coffe, Pepco, Candymania a Thal.

Bratislava 5. augusta (OTS) - Komunitné nákupné centrum VIVO! Bratislava otvorilo nové predajne s cieľom prinášať návštevníkom tie najlepšie služby a široký sortiment obchodov, ktoré naplnia všetky ich potreby. Tentoraz sa do zoznamu predajní pripísali kaviarne Costa Coffee a Thal, obchod s vybavením do domácnosti Pepco a obchod so sladkosťami Candymania.

Costa Coffee je kaviareň pre všetkých fanúšikov kvalitnej kávy, ktorá navyše pochádza z certifikovanej produkcie organizácie Rainforest Alliance. Preslávené Costa muffiny sú už len príjemným bonusom.

V predajni Pepco zákazníci nájdu široký sortiment oblečenia a rozsiahly výber doplnkov do domácnosti. V Candymanii si zas na svoje príde každý, kto má maškrtný jazýček. V ponuke tohto obchodu sú pre zákazníkov pripravené americké a britské špeciality, ktoré inde na Slovensku nenájdu.

Kaviareň Thal návštevníkom ponúka viac ako len výbornú slovenskú kávu, na svoje si prídu aj milovníci chutných raňajok a jedál z poctivých surovín. Takisto poteší aj fanúšikov dobrého vína.

Aj tieto obchody vo VIVO! Bratislava boli otvorené za dodržania prísnych hygienických opatrení. Priestory nákupného centra a hlavne food courtu a sociálnych zariadení sú každodenne starostlivo dezinfikované, aby si zákazníci mohli užiť nákupy vždy bezpečne a pohodlne.

Nákupné centrum VIVO! Bratislava sa nachádza na viac ako 360 000 m2 nákupnej plochy a nájdete tu už 133 obchodov.

Football news:

Ole Gunnar Solskjaer: Making players happy is not my job. I have to let out those who will achieve results
Unai emery: Messi was and will remain the best player in the world
Zidane on bale: I have nothing to say. I wish him good luck in the future. That's it
Dani Alves comments on Messi's post about Suarez's departure: it's about respect and they don't know it
Manchester City want to sign Benfica defender Diaz. The transfer is estimated at 55 million euros, the deal may include Otamendi
Morata took number 9 at Juventus. Under him played Higuain
Hazard and Asensio were not included in real's bid for the La Liga match with Betis